Як налаштувати модем.

ADSL- модем - пристрій, що підключається до комп'ютера для здійснення «виходу в інтернет». Може налаштовуватися в режимі прозорого моста - бридж (bridge) і в режимі роутера (router). При налаштуванні в режимі моста всі налаштування проводяться на комп'ютері. При налаштуванні в режимі роутера настройки проводяться на модем е. Для настройки необхідні такі дані від провайдера: адреса, логін, пароль і телефон дозвону.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ADSL-модем, доступ в інтернет
Інструкція
1
При вимкненому комп'ютері підключіть модем до комп'ютера, телефонної лінії та електромережі. Увімкніть комп'ютер. Операційна система сама визначить наявність модем а і підключить його, залишиться тільки налаштувати модем і з'єднання. Якщо модем системою не виявлений, то необхідно провести установку обладнання через меню «Пуск> Панель управління> Установка устаткування».
2
Для настройки модем а в режимі роутера відкрийте будь браузер і в адресному рядку наберіть 192.168.1.1. (192.168.0.1). Після переходу на адресу буде запропоновано ввести логін (Admin) і пароль (Admin або 1234). Після підтвердження введених даних буде здійснено перехід на сторінку веб-конфігуратора модем а.
3
Виберіть режим настройки «Advanced» і натисніть кнопку «Apply». У меню, увійдіть в розділ Network і виберіть пункт WAN. Введіть дані, отримані від провайдера. Встановіть значення «VPI # = 1», «VCI # = 32», «PPPoE». Натисніть кнопку «Apply» для збереження налаштувань.
4
Щоб налаштувати модем в режимі моста, повторіть крок 1 і крок 2. Потім перейдіть на вкладку WAN. В налаштуваннях інтернет-з'єднання пункт «Mode» встановіть в положення «bridge». Натисніть кнопку «Apply» для збереження налаштувань. Налаштування інтернет-з'єднання йде за допомогою майстра підключення до інтернету, який викликається через меню «Пуск> Панель Управління> Мережа і підключення до інтернету> Налагодження підключення до інтернету».
Маршрутизатор D-Link DSL 2500u є бюджетною моделлю мережевого устаткування, призначеного для з'єднання персонального комп'ютера з телефонною лінією. Крім того, даний пристрій підтримує режим синхронної роботи з декількома ПК.
Вам знадобиться
  • - патч-корд;
  • - свитч.
Інструкція
1
Основний недолік описуваної моделі маршрутизатора полягає в наявність всього лише одного LAN-каналу. Якщо вам необхідно підключити до пристрою декілька комп'ютерів, придбайте мережевий концентратор. Виберіть свитч з ненастраіваемимі портами.
2
Підключіть DSL-порт маршрутизатора до телефонної лінії, використовуючи спліттер в якості перехідника. Тепер з'єднайте патч-корд, що входить в комплектацію мережевого обладнання до каналу LAN.
3
Другий кінець мережевого кабелю з'єднайте з потрібним портом світча. Підключіть до мережного концентратора персональні комп'ютери. Для цього також необхідно використовувати мережеві кабелі з прямим обтиском конекторів.
4
Підключіть маршрутизатор і свитч до мережі змінного струму. Включіть обидва пристрої і комп'ютери. Виберіть ПК, з якого буде виконуватися настройка маршрутизатора. Запустіть на цьому комп'ютері інтернет-барузер.
5
Введіть у url-поле програми 192.168.1.1 і натисніть клавішу Enter. В вікно, що з'явилося авторизації введіть слово admin в доступні поля. Натисніть кнопку Login.
6
Відкрийте меню WAN і налаштуйте підключення до сервера провайдера. Для цього виберіть протокол передачі даних PPtP або PPPoE. Введіть дані, які вам надали при укладенні договору на надання послуг доступу в мережу. Не забудьте поставити галочку поряд з пунктом DSL Auto connect.
7
Активуйте функцію Enable Fullcone NAT. Поставте прапорець біля параметра Bridge Frames Between WAN and Local. Натисніть кнопку Next. В наступному меню введіть значення IP-адреси для маршрутизатора.
8
Активуйте пункт Enable DHCP Server. В поле Start IP Address введіть 192.168.1.2, а поле End IP Address заповніть цифрами значенням 192.168.1.254. Натисніть кнопку Next і збережіть налаштування. Перезавантажте маршрутизатор.
9
В налаштуваннях мережевих адаптерів комп'ютерів активуйте автоматичне отримання IP-адреси.