Як зробити саморобку з квітів.

В руках справжньої рукодільниці будь-яка найпростіша річ може перетворитися на маленьке диво, яке буде радувати і дивувати. Навіть якщо ви ніколи не стикалися з полімерною глиною (пластикою), але вмієте ліпити з пластиліну, то доклавши трохи фантазії, вміння і терпіння, з декількох шматочків пластичного матеріалу ви зможете зліпити гарну прикрасу.
Вам знадобиться
 • - біла самоотвердевающей полімерна глина (пластика);
 • - акрилові фарби;
 • - тонка дріт (перетином 0,2-0,5 мм);
 • - клей ПВА;
 • - матовий акриловий лак;
 • - невеликі стрази;
 • - основа для брошки або шпилька;
 • - секундний клей «Момент»;
 • - манікюрні ножиці;
 • - вода;
 • - пензлик.
Інструкція
1
Приступаючи до роботи з полімерною глиною, завжди майте під рукою харчову плівку або герметичні мішечки на зіпером. Відщипуючи шматочок, завжди закривайте решту глину герметично, так як вона досить швидко сохне. Звичайно, якщо ви будете використовувати запікати пластику, то в цьому випадку подібна обережність буде потрібно лише при зберіганні. В роботі самоотвердевающей глина і запікається дещо відрізняються, тому в даному випадку обмовимося відразу, що мова піде саме про самоотвердевающей.
2
Отже, візьміть невеликий шматок глини. Для невеликого прикраси достатньо буде глини розміром з волоський горіх. Розділіть шматок навпіл і в один з них додайте краплю акрилової або олійної фарби бажаного кольору. Розімніть шматок, домагаючись однорідності кольору. Тепер візьміть половинку від цього шматка і половинку від незабарвленого і також добре розімніть. У вас повинно вийти 3 шматочки різного відтінку. Це необхідно для того, щоб в мінібукетіке у вас вийшли квіти різних відтінків, що додасть їм природності, а сама композиція буде виглядати більш гармонійно. Поки шматочки глини не в роботі, приберіть їх під плівку.
3
Наріжте дріт на п'ятисантиметровими відрізки по кількості квітів в букеті. Якщо будуть листя, то довжина дроту буде залежати від довжини листя. Головне, щоб черешки були однієї довжини. На кінцях зволікань для квітів зробіть петельки.
4
Візьміть шматочок глини діаметром 0,5 см. Надайте йому форму краплі. Потім тупий кінець надріжте вздовж ножничками, а потім кожну половинку ще вздовж. Розведіть майбутні пелюстки в різні боки і надайте їм форму за допомогою гладкого округлого інструменту, злегка натискаючи на серединку пелюстки і раскативая.
5
Умочіть дротик петелькой в ПВА і акуратно протягніть її в квіточку. Петелька повинна виявитися всередині цветоложа. Обіжміть його пальцями, відріжте брітвочкой залишки. Поставте готовий квіточка сохнути, встромивши в поролонову губку.
6
Зробіть таким способом стільки квітів , скільки знадобиться в букеті. Для листя змішайте шматок глини з невеликою краплею зеленої фарби. Фактуру листку можна надати, притиснувши до нього справжній лист, або використовуючи спеціальний молдинг.
7
Коли квіти висохнуть, обробіть їх наждачним дуже дрібної папером, покрийте лаком і зберіть в букет, скручуючи зволікання разом. Букет приклейте або примотати до основи. Стрази вклейте секундним клеєм прямо в центр квіточок. Ваша саморобка з квітів готова.