Як відкрити дитячий магазин. реклама дитячого магазину.

Таке явище, як супермаркет дитячих товарів, сьогодні вже не дивує жителів великих російських міст. Але відкрити роздрібну торгову точку такого масштабу буде під силу далеко не кожному підприємцю. Тому для початку краще обмежитися невеликим «дитячим магазином» і подумати про те, що потрібно зробити, щоб просто взяти старт у такого роду бізнесі.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення
  • 2. Торгове обладнання (відповідно до форматом магазину)
  • 3. Торговий і адміністративний персонал (2 - 4 особи)
  • 4. Пакет документів, касові апарати
Інструкція
1
Виберіть категорію «дитячих товарів», яка буде представлена в вашому магазині. Це може бути одяг, іграшки, товари для немовлят або все, що потрібно «майбутнім мамам». Кожній з цих груп товарів вистачить для невеликого магазина, а от щоб поєднувати декілька їх в одній точці, знадобиться вже площа чималих розмірів.
2
Підшукайте приміщення для майбутнього магазину дитячих товарів, яке спочатку краще орендувати. Якщо вільна площа підходящих розмірів знайдеться всередині іншого магазину або торгового центру, то і такий варіант цілком прийнятний.
3
Вирішіть, як буде організований ваш дитячий магазин, і відповідно до цього підберіть необхідне торгове обладнання. Навіть якщо ваша торгова точка буде поки що тільки відділом всередині великого магазина, краще віддати перевагу формату самообслуговування. Сучасні магазини дитячих речей практично всі влаштовані так, щоб і батьки, і самі діти могли розглядати поблизу і тримати товари в руках стільки, скільки їм захочеться.
4
Підберіть персонал для вашого дитячого магазину. Знадобиться як мінімум один або двоє продавців-консультантів, бажано адміністратор і - також бажано - бухгалтер, можливо з частковою зайнятістю. Головна вимога до продавців - це, природно, бути «в темі» і знаходити спільну мову з тими, хто представляє цільову аудиторію вашого магазину.
5
Подбайте про дотримання «букви» закону - підготуйте необхідну установчу і початково-дозвільну документацію, придбайте і зареєструйте один або кілька касових апаратів. Щоб через формального боку справа не постраждало, до неї треба ставитися з часткою поваги.
Корисна порада
Працюючи з постачальниками, пам'ятайте, що до властивостей товарів для дітей пред'являють високі вимоги дозвільні організації - гарантії безпеки таких товарів мають бути зафіксовані в супровідній документації до кожної партіі.Подходіть до реклами дитячого магазину потрібно особливо - розрахована вона повинна бути не тільки на дорослих, але і на тих, для кого призначена його продукція.
Дитячий магазин - перспективне і вигідне вкладення коштів для підприємця. Товари для малюків користуються постійним попитом, який практично не залежить від сезону.
Вам знадобиться
  • - реєстраційні документи;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - постачальники;
  • - реклама;
  • - продавці.
Інструкція
1
Для початку будь-якого виду підприємницької діяльності бажаним є написання бізнес-плану. Його призначення не тільки в можливості передбачення успішності або неспішності організації, розрахунку витрат і окупності, плануванні роботи з організації та розвитку, але й у можливості зверненні в кредитну організацію за позиковими коштами.
2
Зареєструйтеся в податковому органі як індивідуального підприємця. Можна, звичайно, відкрити і юридична особа, але це не є обов'язковим для даного виду бізнесу. При виборі системи оподаткування найкраще вибрати вмененную, так як це дозволить заощадити на зарплаті бухгалтера, установці і обслуговуванні касового апарату.
3
Знайдіть приміщення. Бажано, щоб воно знаходилося в прохідному місці в центрі міста, поближче до місць скупчення мам.
4
Зробіть ремонт, встановіть торгове обладнання. Стиль магазин а не має особливого значення, але краще всього оформити його яскраво і барвисто, обладнати невеликий дитячим майданчиком, підйомником для колясок. Для розміщення товарів вам знадобляться різні полки, стелажі, вітрини, вішалки, стійки.
5
Домовтеся з постачальниками продукції. Якщо у вас буде всього одна-дві невеликих торгових точки, краще всього вибрати кілька оптових складів, які продають найрізноманітніші товари для дітей від одягу та іграшок до харчування і меблів.
6
Найміть продавців. Вони повинні бути комунікабельними, грамотними, розбиратися в асортименті. Встати за прилавок можете і ви самі.
7
Подбайте про рекламу. Вивіски і штендери є обов'язковими для будь-якого магазин а. Також можна розмістити оголошення в місцевих друкованих виданнях, поширювати листівки в парках і скверах, де гуляють батьки з дітьми.
Корисна порада
Якщо у вашому регіоні конкуренції в інтернеті поки немає, то задумайтеся про відкриття інтернет-магазину з доставкою товарів додому. Такі торгові площадку користуються великим попитом, адже найчастіше з маленькими дітьми дуже складно вибратися за покупками.