Як змінити іконку диска. Як поміняти значок диска д.

Операційна система Windows дозволяє міняти зовнішній вигляд іконок папок і файлів в них розміщених досить просто, через властивості цих об'єктів. На жаль, поміняти таким же способом іконки дисків неможливо, але є кілька варіантів змінити зовнішній вигляд і цього елемента графічного інтерфейсу.
Інструкція
1
Запустіть провідник Windows. Це можна зробити подвійним клацанням ярлика «Мій комп'ютер» на робочому столі, або натисканням клавіш CTRL + E. Потім знайдіть іконку , якій хочете замінити стандартне зображення диска, і перемістіть ( або скопіюйте) її в кореневу папку цього диска. Іконка повинна бути в форматі ico.
2
Створіть новий текстовий документ в будь-якому редакторі і запишіть в нього дві строчки інструкцій: [autorun] icon = icon.icoЗдесь icon.ico - це назва файлу нової іконки. Вам треба замінити його ім'ям файлу своєї картинки. Цей документ треба зберегти з ім'ям autorun.inf в ту ж кореневу директорію, куди на попередньому кроці ви помістили файл іконки.
3
Перезавантажте комп'ютер, і на цьому процедура заміни іконки одного диска буде завершена. Якщо треба поміняти іконки інших дисків, то повторіть маніпуляції з файлами іконки і autorun.inf.
4
Є інший спосіб поміняти зображення диска - скористатися якійсь із програм, призначених для модифікації інтерфейсу Windows. Більшість з них, в числі інших налаштувань інтерфейсу, дозволяють змінювати і іконки носіїв. Наприклад, програма IconForge це вміє, як і IconPackager, Icon Collector Graphics Editor, Microangelo On Display і т.д. Правда, в порівнянні з описаним вище способом, багато з них мають істотний недолік. Програма запускається зі стартом операційної системи і постійно знаходиться в активному стані, відбираючи частину ресурсів комп'ютера.
Іноді звичний вигляд операційної системи починає набивати оскому, що мотивує хоча б до косметичних змін. Наприклад, до зміни іконок логічних дисків. В Windows XP і Windows 7 це можна зробити без допомоги сторонніх програм.
Інструкція
1
В Windows XP клікніть правою кнопкою по іконі диска і в меню натисніть самий нижній пункт - «Властивості». Виберіть вкладку «Ярлик» і клацніть кнопку «Змінити значок». З'явиться нове вікно, в якому вам буде запропоновано поміняти іконку.
2
Далі ви можете вчинити по-різному. По-перше, вибрати якусь іконку з уже запропонованих. По-друге, скачати нову іконку з мережі, а потім вибрати її за допомогою кнопки «Огляд». По-третє, написати% SystemRoot% \ system32 \ SHELL32.dll в рядку пошуку, яка знаходиться зліва від кнопки «Огляд». Це шлях до значного списку вже наявних в системі іконок. Вам буде з чого вибрати. Майте на увазі, що більшість іконок зберігається в файлах саме такого типу (електронні dll-бібліотеки), тому є сенс пошукати ще. Закінчивши, натисніть ОК, а в наступному вікні «Застосувати» і знову ОК.
3
В Windows 7 попередньо знайдіть іконку, якій ви будете замінювати стандартне зображення (обов'язково з дозволом .ico). Відкрийте програму «Блокнот». Це можна зробити двома способами. Перший - натисніть на «Пуск» на панелі задач, потім "Всі програми"> "Стандартні"> «Блокнот». Другий - знову ж натисніть «Пуск» і в діалоговому вікні введіть «блокнот» або «notepad». Відповідно, результатом пошукової видачі буде програма «Блокнот».
4
Щоб відкрити програму, клацніть по її іконці лівою кнопкою миші. Введіть наступний текст: [autorun], а в наступному рядку - ICON = Назва іконкі.ico. Відповідно, замість тексту «Назва іконки» впишіть ім'я підготовленого раніше файлу. Натисніть пункт меню «Файл»> «Зберегти як», в поле «Ім'я файлу" впишіть autorun.inf і натисніть «Зберегти». Скопіюйте іконку і autorun.inf в корінь диска, зображення якого ви хочете поміняти. Перезавантажте комп'ютер і насолоджуйтеся новою картинкою.