Як відкрити файл якщо до нього немає доступу.

Відкрити файл , якщо до нього немає доступу, можна кількома способами. Найбільш поширений варіант, що файл просто заражений вірусом, і його потрібно видалити. Але іноді файл просто використовує інший додаток, яке заважає запуску. Тому, щоб запустити подібний файл - його потрібно розблокувати.
Інструкція
1
Перш за все, слід врахувати, що це за файл . Якщо це не системна програма, а просто недавно скачаний файл (особливо формату .exe), то, цілком можливо, що це вірус або інше інше шкідливе програмне забезпечення. Якщо файл скачав недавно, і ви в ньому не впевнені, то, перш ніж запускати, бажано його перевірити антивірусом, причому не простим (наприклад, безкоштовна версія Avast), а ефективному. Для виконання подібної процедури підійде: платний Kaspersky Internet Security або безкоштовний CureIt. Як альтернатива, якщо файл займає менше 20 мегабайт, то можна зробити перевірку онлайн на багато антивіруси відразу (за посиланням http://www.virusscan.jotti.org/ru). Якщо вірус виявляється, то його краще видалити, після чого перевірити всю операційну систему на наявність вірусів.
2
Коли подібне відбувається з файл ами системними або стандартними програмами Windows, то все набагато серйозніше. Іноді віруси заражають такі стандартні програми як, наприклад, paint, блокнот і т.д. В такому випадку слід їх видаляти, а встановити заново можна так: Пуск - Панель управління - Установка й видалення програм. Там потрібно вибрати пункт установка програм, потім вставити в дисковод інсталяційний диск з операційною системою і відновити пошкоджені вірусом програми. Безсумнівно, за допомогою деяких антивірусів файл и можливо і «відновити», але краще для системи - видалити вірус і перевстановити файл и, оскільки навіть відновлені програми можуть бути знову піддані вірусу або працювати некоректно.
3
Якщо захисне програмне забезпечення не виявило вірусу в файл е, який не відкривається, то це означає, що файл використовується якимсь додатком, і відповідно не запуститися поки то додаток не перестане його використовувати, або поки ви його не вимкнете. Для того щоб дізнатися, яке саме додаток використовує цей файл , найкраще скористатися безкоштовною утилітою кшталт AVZ або IObit Security 360 і дізнатися в точності, в чому вся справа. Якщо файл використовується невідомим додатком, і воно зовсім не має відношення до системних, то, швидше за все це різновид шкідливого програмного забезпечення, яке блокує деякі процеси. За допомогою тих же утиліт додаток можна знайти, а потім видалити і перезавантажити комп'ютер, після цього файл можна буде запускати.
4
Можливо ситуація в тому, що просто через якоїсь системної помилки (можливо через довго не проводилася діагностики) файл використовується системним додатком. Якщо файл не має відношення до системи, то проблема вирішується. Щоб розблокувати файл , досить завантажити програму Unlocker, потім натиснути правою кнопкою мишки на файл і вибрати «розблокувати».