Як вибрати пухову хустку.

Багато людей напевно знайомі з оренбурзькими пуховими хустками. У всьому світі вираз " пуховий хустку" незмінно асоціюється із цією областю в Росії. Пухові хустки з цього регіону відрізняються неповторністю і привабливістю. Серця багатьох світових модниць тріпочуть при одному погляді на це російське твір мистецтва. Якими ж критеріями варто керуватися при виборі пухової хустки, щоб придбати дійсно ексклюзивний і якісний екземпляр.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся, який виріб ви хочете придбати: машинної в'язки або ручної роботи. Справа в тому, що пуховий хустку ручної роботи коштує набагато дорожче. Щоб виготовити такий хустку вручну вимагається часом кілька місяців.
2
Обов'язково для себе вирішите, який пуховий хустку буде відповідати вашим запитам. Теплі пухові вироби набагато товщі, ніж палантини і ажурні павутинки. Вони мають при цьому більш високі теплоізоляційні характеристики.
3
Визначтеся, який розмір і колір повинен бути у купованого пухової хустки. Все залежить від ваших особистих факторів (переваги людини, умов експлуатації і т.д.) Майте на увазі, що догляд за виробами з пуху потрібен особливий. Майже всі пухові хустки мають квадратну форму, а от їх розмір може варіюватися від 100 до 160 сантиметрів (кожна сторона). До речі, опис кожного виробу припускає вказівку цього параметра.
4
Пухові хустки розрізняються на класи, проте в обраному класі може бути кілька видів різних виробів, які відрізняються за вартістю. Ціновий фактор залежить безпосередньо від якості пуху. Приміром, пухові хустки 1 С 19 та 1 С 31 можуть мати однаковий волокнистий склад і розмір, але за вартістю розрізнятися майже в 2 рази. Технологія виготовлення хусток теж визначає вартість пухових виробів. Так пуховий хустку категорії 1 С 11 спочатку не має зубців, тому краю такого хустки обмітають на швейній машині. Ідентичний хустку 1 С 16 має по краях зубці, тому варто він значно дорожче.
Зверніть увагу
Вивчіть уважно інструкцію по догляду за пуховими виробами - тоді вони будуть довго служити вам, радувати око і зігрівати довгими зимовими вечорами.
Корисна порада
Намагайтеся купувати пухові хустки в спеціалізованих магазинах, а не на базарах. Беріть обов'язково торговий чек, щоб в разі непередбачених проблем звернутися до продавця з претензією.