Як зробити анімовані шпалери.

Набагато приємніше дивитися на анімований фон робочого столу, аніж на його статичний аналог. Анімовані шпалери стали розроблятися ще з часів народження операційної системи Windows 98. Вони представляли собою html-файл, який містив зображення формату gif (формат анімації). Звичайно, сьогодні створюються нові технології анімації робочого столу, тому html-анімація залишилася далеко позаду нових розробок.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista Ultimate, програмне забезпечення Windows DreamScene.
Інструкція
1
Новими розробками можна вважати створення анімації за допомогою програми Windows DreamScene. Ця утиліта дозволяє створювати анімацію робочого столу і запускати шпалери у фоновому режимі роботи програми. Можна встановити в якості фонового зображення робочого столу не тільки улюблені фотографії, але і будь-який відеоролик. Програма є доповненням до комплекту операційної системи. Якщо такої програми немає на вашому комп'ютері, зверніться до веб-джерелу Windows Update.
2
Для завантаження цієї програми з веб-вузла корпорації Microsoft необхідно натиснути меню «Пуск», вибрати пункт "Всі програми", потім пункт Windows Update. Натиснувши кнопку «Перегляду доступних доповнень», відзначте пункт Windows DreamScene, а потім натисніть кнопку "Встановити". Якщо знадобиться введення пароля адміністратора, введіть його у відповідне поле. Після завантаження нових оновлень не забудьте перезавантажити комп'ютер.
3
Після завантаження комп'ютера натисніть меню «Пуск», виберіть «Панель управління», потім пункт «Оформлення та персоналізація», потім «Персоналізація» і «Шпалери робочого столу». Виберіть пункт «Вміст Windows DreamScene», а потім виберіть будь-яке відповідне відео, яке знаходитиметься на вашому робочому столі. Для додавання нових відеозаписів в каталог програми необхідно натиснути кнопку «Обзор».
Зробити оформлення робочого столу оригінальним і цікавим можна за допомогою анімованих шпалер. Вони підтримуються на таких операційних системах, як Windows 7 і Windows Vista.
Інструкція
1
Для створення анімованих шпалер на робочий стіл вам знадобиться завантажити спеціальну програму, яка називається "Windows DreamScenes Enabler". Працювати з даною утилітою досить просто. Спочатку запустіть її під ім'ям адміністратора. Для цього клікніть по ярлику програми правою кнопкою миші, в меню, виберіть графу «Запуск від імені адміністратора». Як тільки програма буде запущена, натисніть кнопку "Enable", потім клікніть на "Finish". Після виконання всіх необхідних дій перезавантажте ваш комп'ютер.
2
Відкрийте папку, розташовану за адресою C: WindowsWebWindows DreamScene. В останній ви побачите тільки файл під назвою DreamScene. Натисніть на нього правою кнопкою миші. Далі виберіть в контекстному меню графу "Set as Desktop Background". Таким чином, стандартне зображення робочого столу зміниться на відео- шпалери .
3
Якщо ви хочете, щоб на робочому столі відображалися невстановлені за замовчуванням шпалери , тоді скачайте нові. Ви можете скачати в інтернеті або окремі файли, або відразу архів з декількох. Варто відзначити, що анімовані шпалери можна взяти прямо з сайту виробника програми, яку ви тільки що встановили на комп'ютер. Зайдіть в галерею, а потім клікніть на кнопку "Dreams". Визначте цікаву для вас тематику і завантажуйте вподобані файли. Майте на увазі, що вони будуть відправлені у вигляді архівів. Розпакуйте кожен з них, а самі шпалери перенесіть в папку C: WindowsWebWindows DreamScene.
Зверніть увагу
Не рекомендується встановлювати анімовані шпалери на малопотужний комп'ютер. Справа в тому, що подібне оформлення робочого столу створюватиме додаткове навантаження і на оперативну пам'ять, і на процесор (а вже через це знизиться і продуктивність системи). У підсумку ви отримаєте гарні шпалери, але програми та додатки стануть працювати набагато повільніше.