Як розібрати ноутбук Asus.

Зважаючи появи тих чи інших завдань при роботі з ноутбуком , іноді з'являється необхідність провести його повне розбирання. Наприклад, вам знадобилося додати планку оперативної пам'яті (замінити стару пам'ять нової) або почистити ноутбук від пилу. В якості піддослідного примірника був узятий Asus K50IJ, схема розбору цього ноутбука відмінно підійде для більшості моделей Asus K-серії.
Вам знадобиться
  • Ноутбук Asus K50IJ, викрутка «+», тонка викрутка.
Інструкція
1
Для початку необхідно переконатися, що ноутбук вимкнений. Якщо ви цього не зробили, повністю обесточьте його, відключивши від мережі і харчування від акумуляторної батареї. Це можна зробити, якщо перевернути ноутбук, поклавши його на кришку, і викрутивши один гвинт.
2
З тильного боку необхідно викрутити чотири гвинти. Потім знову перевернути ноутбук, поклавши його на кришку. Акуратним рухом стягніть нижню кришку ноутбука в сторону, протилежній акумуляторної батареї. У підсумку ви отримали доступ практично до всіх компонентів ноутбука: процесора з вентилятором, DVD-приводу, CMOS батареї, оперативної пам'яті і жорсткого диску.
3
DVD-привод кріпиться за допомогою одного гвинта, викрутити його і витягніть привід з корпусу ноутбука. Для витягання жорсткого диска достатньо викрутити чотири гвинти, які тримають металеву пластину над ним. Не забудьте витягти з'єднувальні дроти.
4
Для вивільнення модулів оперативної пам'яті, натисніть на засувки з обох сторін кріплень, роз'єм з планкою пам'яті підніметься на 30 градусів. Залишається тільки витягти її.
5
Для витягання вентилятора, який проводить забір повітря, необхідно викрутити 3 гвинта і демонтувати з'єднувальний провід. Всі внутрішні компоненти, які були нам доступні з нижньої частини, повністю вилучені.
6
Переверніть ноутбук. Для витягання клавіатури натисніть гострим предметом на засувки, які знаходяться ближче до монітора. Потім підніміть клавіатуру і покладіть її на долоню. Вам необхідно від'єднати шлейф, який з'єднує материнську плату і клавіатуру. Тут треба бути гранично обережним, щоб не деформувати шлейф, за замовчуванням він заблокований. Вам необхідно зрушити засувки шлейфа (на материнській платі) на 2 мм вліво, але не більше. При цьому положенні шлейф відмінно витягується.