Як солити окуня. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Соління - один зі способів збереження риби про запас. Окунь дуже поширений в Росії. Ця риба мешкає в прісних озерах, річках і ставках майже всієї Європи, Північної Азії та східній частині Північної Америки. Зазвичай кулінарів дратує окунева луска, яку навіть можна назвати панциром. М'ясо окунів ніжне, біле, нежирне, приємного смаку. Прекрасно підходить для юшки, для смаження і запікання в духовці. Окунь - це одна з найсмачніших і простих у приготуванні риб.
Вам знадобиться
    • риба (10 кг);
    • сіль (1 кг);
    • вода (1 відро).
Інструкція
1
Візьміть ніж і кухонну дошку. Покладіть на неї окуня . Акуратно зніміть з нього луску.
2
Зробіть поздовжній розріз на черевці, від голови до підхвостового плавника. Обережно вийміть печінку з жовчним міхуром.
3
Видаліть зябра риби. Потім, перший спинний плавник.
4
Візьміть чисту суху ганчірочку і протріть їй рибу.
5
Потім візьміть емальовану каструлю. Насипте на дно солі.
6
Покладіть рибу щільними рядами: головою до хвоста, спиною до живота.
7
Кожен ряд рясно посоліть. На верхній ряд насипають стільки солі, щоб вона покрила всю рибу.
8
Зверху покладіть дощечку за формою посуду. Поставте на неї гніт.
9
Поставте рибу в прохолодне місце. Протягом 2-5 діб (в залежності від величини) риба буде просолена.
10
Перед тим як вивісити рибу на сушку, вимочіть її у великій кількості води (на протязі 2-5 годин). Окунь до вживання готовий!
Зверніть увагу
Солити рибу потрібно в прохолодному приміщенні. Якщо ж рибу доводиться солити в порівняно теплому місці, то солі потрібно брати більше - до 25 відсотків. Термін засолу в цьому випадку трохи сокращается.Для засолу використовують велику сіль. Головне її призначення полягає в тому, щоб видалити з риби вологу, а не в тому, щоб надати їй смакові якості або надати консервирующее вплив. Якщо жовчний міхур буде пошкоджений, то частини риби, на які потрапила розлилася жовч, слід вирізати або негайно натерти сіллю.
Корисна порада
Сиру рибу перед заморожуванням не можна солити. При заморожуванні складіть рибу в поліетиленові мішечки і щільно загорніть. Щоб розморозити рибу, можна покласти її в холодну воду, в яку додано трохи солі.Еслі риба вийшла занадто солоної, її можна вимочити у воді або в молоці, а потім залити марінадом.Для поліпшення чистки луски окуня опускають на 1-2 секунди в киплячу воду.Для надання особливого смаку можна в сіль додати трохи цукру.