Як встановити додаток "Яндекс-пробки".

Карта пробок завжди буде у вас в наявності завдяки такому додатком, як " Яндекс-пробки". В режимі онлайн ви спільно з іншими автомобілістами зможете створювати і змінювати місця пробок і заторів на вулицях рідного міста.
Інструкція
1
Для цього потрібно спочатку завантажити само додаток з телефону або з комп'ютера. Якщо ви будете скачувати з телефону, то наберіть в своєму браузері m.ya.ru/ymm, а потім просто скачайте додаток , перейшовши за цим посиланням. Якщо ж ви хочете скористатися комп'ютером, тоді відвідайте сайт http://mobile.yandex.ru/maps/download.xml, виберіть у спеціальному «вікні» модель свого телефону, його виробника, а потім вам залишиться лише скачати " Яндекс - пробки "на комп'ютер і перемістити отриманий файл в пам'ять мобільного.
2
Після скачування програми вам знадобиться підключити GPS-приймач до свого мобільного пристрою. Для цього вам буде потрібно спочатку включити сам навігатор, зайти в додаток і активувати на телефоні Bluetooth, а потім вже виконати пошук пристрою. Після виконання такої нескладної маніпуляції ви зможете позначати вільні для проїзду вулиці зеленим кольором, щоб інші водії теж були в курсі, де можна об'їхати пробки.
3
Крім того, після установки цього додатка на свій телефон і його подальшого використання ви можете порадити " Яндекс-пробки" та іншим водіям (своїм родичам, друзям, знайомим, товаришам по службі, в кінці кінців), адже чим більше людина візьме участь у розвитку додатки, тим більше достовірної виявиться інформація, яка буде відображатися на карті.
У великих містах неможливо обійтися без навігатора , який підтримує завантаження пробок. На карті можна переглянути ділянки з заторами, а вказаний маршрут розраховується з урахуванням пробок автоматично.
Вам знадобиться
  • Автомобільний навігатор.
Інструкція
1
Завантажте інформацію про пробки за допомогою вбудованого GPRS-модуля в навігаторе.Чтоби завантажити пробки в навігатор, використовується інтернет-модуль. Для цього в навігаторі передбачений спеціальний слот для сім-карти. Можна вставити свою сім-карту або придбати нову з тарифом, в якому GPRS-інтернет дешевше. Такий навігатор з пробками може повністю замінити стільниковий телефон. Телефонна книга буде відображатися на дисплеї навігатора , будуть зберігатися всі дзвінки та повідомлення. Можна дзвонити і приймати дзвінки, розмовляючи по гучному зв'язку, відправляти SMS/MMS - все, що робить звичайний телефон.
2
Використовуйте для завантаження інформації про трафік мобільний телефон.Еслі немає вбудованого GPRS-модуля, але є інтерфейс Bluetooth, то можна приймати дані про пробки через стільниковий телефон або КПК. Навігатор з пробками без вбудованого інтернет-модуля коштує менше порівняно з моделями, які ним володіють. При цьому завантажити пробки в навігатор також просто, як у першому пункті.
3
Завантажте дані про пробки за допомогою модуля SDIO-Bluetooth (через слот SD) або CFIO-Bluetooth (через слот CompactFlash) .Якщо в навігаторі немає ні вбудованого GPRS-програми, ні функції Bluetooth, то можна окремо купити такі модулі і з'єднати навігатор з мобільним телефоном через бездротовий зв'язок для виходу в інтернет. І, таким чином, завантаження пробок здійснюється також, як з вбудованим інтерфейсом Bluetooth.
4
Завантажуйте інформацію про пробки через DTM-антенну.Некоторие навігатори від компаній Garmin і TomTom виробляються з антеною, що дозволяє приймати дані про трафік по радіоканалу автодорожніх повідомлень (Radio Data System або Traffic Message Channel) FM-діапазону. Антену можна придбати окремо, але тільки для навігаторів названих вище фірм. Завантаження пробок здійснюється абсолютно безкоштовно, т.к. в цьому випадку вихід в інтернет не потрібно. На відміну від європейських країн, в Росії канали автодорожніх повідомлень ще вводяться, тому безкоштовну інформацію про пробки можна отримати тільки в найбільших містах.