Як розібрати наручний годинник.

Нерідко причиною зупинки механічних наручних годинників стає забруднення механізму, проникнення всередину корпусу вологи. Досить буває розібрати годинник , провести їх чистку і мастило. От тільки потрібно точно знати, як це робиться практично.
Вам знадобиться
  • Пінцет, невелика викрутка, загострена паличка
Інструкція
1
Зніміть задню кришку корпусу. Для цього підчепите її гострим ножем. Деякі кришки можуть відкручуватися. Для відкручування кришки вставте ніжки маленького пінцета в шліци поворотного круга і поверніть кільце проти годинникової стрілки. При відкритій кришці, як правило, відразу бувають видно такі несправності, як лопнула пружина і розбовталися гвинти.
2
Перед тим як вийняти механізм з корпусу, спустіть заводну пружину. Для цього відведіть заводний головкою собачку в крайнє положення і притримайте пінцетом, обертаючи заводну головку пальцями.
3
Отсоедините заводний вал, для чого встановіть його в положення перекладу стрілок. Ослабьте гвинт переказного важеля. Вийміть механізм з корпусу і вставте в нього заводний вал.
4
Перевірте, чи вільно обертається центральне колесо і не стикається воно з оточуючими деталями. Перевірте надійність кріплення спіралі, балансу і барабана.
5
Тепер вам належить зняти стрілки і циферблат. Спочатку від'єднайте секундну стрілку, потім хвилинну (робити це потрібно за допомогою пінцета). Зніміть циферблат з годинниковою стрілкою. Огляньте стрілочний механізм, перевірте зчеплення його коліс, Пообертайте їх в прямому і зворотному напрямках. Перевірте правильності фіксації переказного і заводного важелів.
6
Отсоедините балансовий міст з вузлом балансу. Для цього на два обороту відверніть гвинт колонки спіралі і відокремте вузол балансу від моста. Вийміть баланс з механізму, він не повинен висіти на кінці спіралі.
7
При повністю спущеною заводний пружині зніміть анкерний міст і сам анкер.
8
Отсоедините від механізму центральне, проміжне, секундне і анкерне колеса. Огляньте зуби, перевірте положення коліс і зчеплення між колесами і відповідними їм шестерінками. Від'єднайте барабан, відкрийте його і перевірте стан заводний пружини.
9
Промийте деталі механізму годинника в бензині, заливши його в невеликий прозорий посудину так, щоб рівень бензину не перевищував 2 см. Спочатку промийте великі деталі, а потім більш дрібні. Сильно забруднені пази прочистите загостреною паличкою. Після промивання деталі продміть струменем повітря з гумової груші. Брати деталі після очищення можна тільки пінцетом. Після очистки зберіть годинник у зворотній послідовності.