Як прибрати великий пробіл між словами. Як убоать великий пробіл в тексті.

Наявність занадто великих прогалин між словами в тексті може бути викликано декількома причинами. Як самі причини, так і способи їх усунення в значній мірі залежать від формату документа, так як зміна відстані між словами, що використовується, наприклад, в HTML-документах неможливо в TXT-документах і навпаки.
Інструкція
1
З'ясуйте формат файлу, в якому зберігається документ. Базові текстові формати (txt, csv і т.д.) не підтримують тегів форматування, тому найбільш ймовірні причини великих розривів між словами полягають у використанні подвійних (або більше) прогалин або знаків табуляції замість звичайних прогалин .Для зміни відстані між словами в такому документі, відкрийте його в текстовому редакторі. Вам треба знайти і замінити всі подвійні пробіли і знаки табуляції одинарними пропусками. Щоб зробити це, наприклад, в Microsoft Word, натисніть клавіші CTRL + H. У розкрився діалозі заміни введіть два знака пробілу в поле «Знайти», а в полі «Замінити на» - один пробіл і клацніть кнопку «Замінити все» .Потім ще раз відкрийте діалог заміни, клацніть поле «Знайти» і натисніть кнопку «Більше». В розкрилася додаткової панелі знайдіть кнопку «Спеціальний», натисніть її і в списку, що випав виберіть рядок «Знак табуляції». В поле "Замінити на" надрукуйте пробіл і клацніть кнопку «Замінити все» .Якщо в тексті використані подвійні знаки табуляції або потрійні пробіли, то ці процедури заміни треба повторити кілька разів.
2
Якщо текст зберігається в файлах форматів doc, docx і ін. Підтримуючих форматування, то до причин, наведених вище, додається ще одна. Вона полягає в тому, що для всього тексту або його частини встановлено вирівнювання «по ширині» .Откройте документ в текстовому редакторі, який має опції роботи з форматуванням текстів - наприклад, в Microsoft Word. Виділіть потрібну частину тексту та натисніть клавіші CTRL + L. Цією командою ви встановите звичайне вирівнювання (по лівому краю).
3
Якщо ж треба прибрати великі прогалини в веб-документах (htm, html, php та ін.), То найбільш вірогідні три причини. Перша - це наслідок вирівнювання тексту по ширині. Щоб її усунути замініть у вихідному коді всі зустрічаються слова justify на left - це найпростіший спосіб, якщо ваші знання мови HTML мінімальни.Другая можлива причина - використання декількох знаків нерозривного прогалини між словами. Для її усунення замініть всі символи & nbsp; (Без пробілу після &) звичайними пробеламі.Третья можлива причина - в описах стилів (CSS) для цього фрагмента тексту заданий підвищений інтервал. Щоб змінити його знайдіть в самому документі або підключаються CSS-файлах властивість word-spacing і замініть вказане йому значення на потрібне вам або просто видаліть разом з поточним значенням.