Як з'єднати антенний кабель. нарощуванні тв кабелю.

Антенний кабель призначений для підключення знаходиться поза приміщенням антени до точки доступу, розташованої в приміщенні. Антенний кабель дозволяє поліпшити якість сигналу. Для підключення антенного кабелю рекомендується використовувати спеціальний перехідник.
Інструкція
1
Антенний кабель погано гнеться, тому для правильної установки потрібно гнучкий перехідник. У продажу є роз'єми для антенного кабелю діаметром 6 мм з товстою центральною жилою.
2
Для монтажу роз'єму не вимагається паяльне обладнання. Зніміть верхню ізоляцію на довжину близько 20 мм. Подрежьте верхній шар ізоляції по окружності. Намагайтеся при цьому не пошкодити металеву оплетку. Оплетку загорніть зовні кабелю, як панчоху.
3
Зніміть внутрішню ізоляцію центральної жили. На загорнуту оплетку за допомогою пассатижей нагвинтіть втулку. Коаксіальний сполучний роз'єм готовий. Нагвинтіть на нього антенний штекер. Для підключення до антени декількох приймальних пристроїв підключіть штекер до розгалужувачі і антенного підсилювача.
4
Нарощування антенного кабелю з метою його подовження виробляється саме за допомогою пристрою роз'єму, звичайна скручування або пайка приведуть до погіршення робочих параметрів кабелю. Ще один варіант нарощування антенного кабелю - використання спеціального гнучкого подовжувача. У зібраному вигляді подовжувач являє собою барабан з розміщеним на ньому гнучким антенним проводом, закритий пластмасовим корпусом.
5
При користуванні жорстким антенним кабелем не слід його згинати або звертати витками - це може привести до істотного погіршення якості сигналу.