Як включити автозапуск сигналізації. Як включити автозапуск на сигналізації в машині.

У зимовий час, коли температура навколишнього повітря опускається і все замерзає, автомобіль, двигун якого запускається і зупиняється самостійно, без участі водія, чимало дивує недосвідчених громадян, які перебувають в цей момент поруч з машиною. Але тільки не тих з них, хто знає, що ці цикли управляються блоком сигналізації з автоматичним стартом.
Вам знадобиться
  • - брелок з ключем запалювання.
Інструкція
1
Купуючи машину, обладнану протиугінною сигналізацією з автозапуском, не всі власники обізнані повною мірою про її можливості. Наприклад, автомобіль купується в дилерському салоні в літній період. Представники торгуючої компанії напевно не будуть акцентувати увагу майбутнього власника транспорту на функції автоматичного старту та зупинки мотора, і навіть якщо вони приділять висвітленню даного питання більше уваги, то до холодів більшість почутого забудеться автомобілістом.
2
Але можливість занурити своє тіло в морозний ранок в теплий салон автомобіля змушує згадати, як підключити функцію автозапуску двигуна на ніч під час стоянки машини.
3
Щоб задіяти зазначений режим необхідно під час постановки автомобіля на стоянку перевести важіль коробки зміни передач у нейтральне положення і затягнути стоянкове гальмо. Натиснути на брелоку відповідну кнопку, і після отримання характерного відповідного сигналу витягти ключ із замка запалювання (мотор при цьому не зупиняється і продовжує працювати).
4
Протягом тридцяти секунд водій залишає салон автомобіля і закриває щільно двері, і тільки в цей момент двигун зупиняється, а управління двигуном і охороною машини передається електронному блоку сигналізації .