Як уповільнити звук.

Якщо ви тільки почали складати або грати музику за допомогою комп'ютера, вам, можливо, не раз доведеться зіткнутися з необхідністю уповільнити той чи інший уривок музичної композиції або звук . Ви можете сповільнювати музику шляхом розтягування звук ових хвиль, зміни висоти звучання або редагування швидкості відтворення. З цими завданнями можуть впоратися так звані аудіо-редактори, або комп'ютерні програми, створені для редагування цифрових звук ових файлів.
Вам знадобиться
  • Композиція або музичний уривок, які потрібно уповільнити. Комп'ютер з аудіо-редактором або діджейські вертушки.
Інструкція
1
Встановіть будь аудіо-редактор. Запустіть його і відкрийте той трек, частина якого хочете сповільнити. Виділіть потрібний відрізок звук овой хвилі, поставивши курсор в початок відрізка, затиснувши ліву кнопку миші і протягнувши її до кінця відрізка. Це може бути ціла пісня, гітарне соло, п'ятисекундна барабанна збивання чи будь-якої іншої фрагмент.
2
Скопіюйте виділену частину в нову сесію (новий файл) вашого аудіо-редактора. В меню виберіть опцію "Розтягнути" і введіть більшу, ніж в оригіналі, значення часу. У разі, якщо у вашого аудіо-редактора немає подібної опції, ви можете відредагувати питч (висоту звук а) і ввести більш низьке значення. Більш високе значення пітчу прискорює відтворення, більш низьке - уповільнює.
3
Програйте змінений уривок. Якщо швидкість вас не влаштовує, скасуйте попередню дію і відредагуйте фрагмент ще раз, до тих пір, поки швидкість не стане придатною.
4
Якщо у вас є діджейські вертушки, то сповільнити композицію можна і без використання комп'ютера. Поставте диск або платівку в програвач і відрегулюйте швидкість відтворення. Якщо швидкість вже на мінімумі, потягніть вниз регулятор пітчу. Щоб прискорити відтворення, потягніть ручку пітчу вгору.
Корисна порада
Замість аудіо-редактора для уповільнення звуку на комп'ютері можна використовувати діджейські програми, наприклад "Трактор"