Як прибрати подряпину на бампері. Як прибрати подряпини з машини.

Подряпини на автомобілі, особливо на бампері - явище досить часте і неприємне для кожного автолюбителя. І звичайно ж, кожен власник машини намагається якомога швидше від цих подряпин позбутися. Єдина складність в тому, що бампер - це зазвичай деталь, зроблена з пластмаси, а значить виправити ушкодження важче.
Вам знадобиться
  • - спеціальні засоби для полірування;
  • - шліфувальний папір;
  • - шпаклівка;
  • - автофарба.
Інструкція
1
Пошкодження автомобіля можуть бути яскраво вираженими, коли подряпина глибока і не надто помітними, коли бампером злегка потертий. Якщо подряпини практично невиразні, потрібно зробити наступне: спочатку стерти розчинником залишки слідів фарби (у разі якщо перешкодою був невеликий дворової парканчик або бампер іншої машини), потім акуратно зафарбувати місце пошкодження фарбою, ідентичною заводський фарбі за кольором.
2
Якщо ж подряпина глибока, то тут потрібні більш глобальні роботи. Місце подряпини потрібно зашпатлевать. Потім, після того як шпаклівка підсохне, потрібно ретельно місце пошкодження зашкуріть і потім вже пофарбувати.
3
Ще один з варіантів видалення подряпин на бампері - за допомогою фарби. Бампер повністю знімається і ставиться так, щоб його поверхня знаходилася паралельно підлозі. Далі потрібно взяти фарбу в колір кузова і почати заливати її в тріщини. Коли фарба дійде до країв подряпин, можна зупинитися, підрівняти всі місця і дати фарбі висохнути.
4
Від неглибоких подряпин можна ще позбутися за допомогою поліролі. Відбувається це за допомогою шліфувального паперу. Розмочите шліфовалку в теплій воді, а потім вологою папером під кутом 45 градусів почніть енергійними, але акуратними рухами вирівнювати поверхню бампера. Після потрібно дати поверхні підсохнути і покрити її лаком. Подряпина стане практично непомітною.