Як підключити безлімітний інтернет. Як підключить інтернет безлемітни.

Сьогодні бездротової безлімітний інтернет можна підключити без особливих проблем. Такий інтернет особливо зручний для користувачів ноутбуків і нетбуків, в яких зводиться до мінімуму кількість проводів. І співвідношення ціни з якістю досить прийнятне. Розберемо підключення безлімітного інтернету на прикладі провайдера Beeline.
Вам знадобиться
  • Сім-карта провайдера Beeline, готівкові (з них 2000 рублів на підключення та по 900 рублів на місяць за користування безлімітом)
Інструкція
1
Отже, поїхали. Спершу нам потрібно купити сім-карту Beeline. Тариф вибираємо конкретно «Яблучний Фреш». Якщо білайнівському сім-карти у нас немає, то потрібно її оформити. Якщо сім-карта є і використовується інший тариф, то потрібно просто поміняти його на «Яблучний Фреш».
2
Купуємо USB-модем від Beeline, який і коштує 2000 рублів. Далі вставляємо в модем сім-карту, модем вставляємо в комп'ютер через USB. Тепер нам потрібно створити підключення з необхідними налаштуваннями. А настройки ви зможете дізнатися в офісі Beeline, де купували свій модем.
3
Тепер пояснимо, чому саме «Яблучний Фреш». Наш модем працює за тим тарифом, що і вставлена в нього сім-карта. А у даного тарифу є можливість підключити спеціальні пакети:
4
Перший дає нам безлімітний інтернет і ще плюсом 100 безкоштовних хвилин всередині мережі та 200 безкоштовних смс. Коштує цей пакет 900 рублів на місяць;
5
Другий коштує 1500 рублів і дає нам вже 200 хвилин і 400 смс плюс безкоштовний інтернет-трафік;
6
І третій тариф - безліміт, плюс 400 хвилин і 800 смс. Варто 2200 рублів.
7
Таким чином, у нас і виходить 900 рублів на місяць за необмежений доступ в інтернет. Дорожчі пакети встановлювати немає необхідності, якщо ви будете користуватися симкой лише для доступу в інтернет. І платити за такий інтернет дуже зручно. Просто поповніть рахунок вашого мобільного телефону і все.
8
Замість модему можна використовувати і свій мобільник, але швидкість в цьому випадку помітно впаде. Звичайно, для iPhone'а вам і модем не знадобиться, і швидкість не буде кульгати. Варто ще додати, що стосовно до iPhone'у пакети будуть коштувати дешевше майже вдвічі.