Як зібрати комп'ютерний стіл.

Для будь-якого користувача комп'ютера має велике значення стіл , на якому встановлено це диво сучасної техніки. Комп'ютерний стіл повинен бути простим, зручним і функціональним. Володіючи певними навичками, інструментами і матеріалами, зібрати такий стіл можна своїми руками.
Інструкція
1
Виберіть конструкцію стіл а. З усього різноманіття конструктивних рішень вам належить вибрати те, яке більшою мірою відображатиме ваші уявлення про зручність. Намалюйте комп'ютерний стіл на папері, цей ескіз буде потрібно для створення точного креслення.
2
Форми і розміри, нанесені на ескізі, вам належить перенести на точний креслення. При креслення деталей враховуйте всі розміри, пропорції, припуски, ергономічні вимоги до майбутнього виробу. Необхідно детально описати кількість необхідних деталей, їх розміри. Бажано дати кожній деталі свою назву і відзначити це на кресленні.
3
Перенесіть обриси деталей з креслення на матеріал, з якого ви будете виготовляти частини конструкції. Краще всього використовувати ламіновану деревно-стружкових плит. Розпил деталей слід робити за допомогою ножівки з вузьким лезом. Щоб уникнути можливих відколів плити нанесіть на лінію розпилу самоклеящуюся плівку.
4
Після того як деталі майбутнього стіл а випиляні, обробіть їх кромочної стрічкою. Таку стрічку необхідно приклеїти по зрізаним поверхням. Підібрати колір стрічки необхідно відповідно до кольору основних деталей. Приклеювання стрічки в домашніх умовах здійснюється за допомогою розігрітого праски.
5
У заздалегідь намічених місцях деталей стіл а просвердлите отвори під кріпильні елементи. Для з'єднання деталей між собою використовуйте спеціальні шурупи, застосовувані в меблевій промисловості.
6
Після збірки конструкції воєдино прикріпіть навіси під дверцята, ручки ящиків стіл а, полози для висувних конструкцій (ящиків, полички для клавіатури). Необхідну фурнітуру можна без зусиль підібрати на ринку будівельних матеріалів. Тепер ретельно протріть своє творіння, привівши його у робочий вигляд, і встановіть за місцем знаходження комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=weOb6k1GyGQ