Як задекорувати батарею. Як красиво закрити батарею вертикальну.

Майже в кожній квартирі або будинку є батареї опалення, часом застарілі і не модні на вигляд. Так і хочеться від них позбутися і замінити сучасними, але не поспішайте цього робити, бо втратите купу часу, нервів і грошей. Набагато простіше, дешевше і швидше, а головне гарніше закрити радіатори шикарним екраном з яскравим декором.
Інструкція
1
Використовуйте декоративні екрани. Найпростіші решітки виготовлені з дерев'яного матеріалу в столярних майстернях. Ціна таких шедеврів безпосередньо залежить від вартості та кількості використовуваної древесіни.Решеткі для батарей з МДФ роблять з панелей і укладають в рамку з профілю. Широкий вибір колірної гами і фактурної дозволяють зробити потрібний вибір декораторові при оформленні інтер'єру. Це дуже зручно зробити вже після закінчення ремонту або на остаточному його етапі. Екрани можуть бути виготовлені з різних компонентів і матеріалів, вибирайте на свій смак і під свій інтер'єр. Екрани корисні ще й тим, що захищають батареї опалення від проникнення пилу.
2
Використовуйте решітки для батарей з ротанга полотна. Полотно роблять з середини ротангове дерева, вона ніжна і суха. Даний вид декору виготовляється вручну, а тому коштує не мало.Наденьте каркас екрану на батарею і закріпіть спеціальними зажимами. Пам'ятайте про те, що з часом ротанг стає крихким, тому не варто розташовувати біля батареї з таким екраном ні столиків, ні крісел.
3
Закрийте батареї екранної шторою "в підлогу". Добре використовувати щільні штори темних тонів. Недолік такого декору в тому, що на день, як правило, доводиться штори піднімати, оголюючи батареї.
4
Як варіант - самостійно пофарбувати свою старушку- батарею , наприклад, позолоченою фарбою. Спеціалізована фарба продається в будівельних крамницях. Детальна інструкція є на банці. Тільки не фарбуйте батарею звичайною фарбою для стін. Перед фарбуванням підготуйте робочу поверхню: пройдіться шпаклівкою і ретельно обробіть шкіркою. Деякі любителі розфарбовують батарею в різні тона.Как б ви не декорували свої батареї, головне, щоб це заняття і результат радував вас і ваших близьких і вписувався в навколишній інтер'єр.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YO4UsV0nQVU