Як запрограмувати себе на успіх.

Успіх є одним з важливих складових життя сучасної людини. Ми заздримо везунчикам і не бажаємо бути невдахами. На книгах, які розповідають про те, як домогтися успіху, робляться стану, - настільки люди хочуть знати, як запрограмувати себе на успіх. Між тим, всі секрети, які у цих книгах, зводяться до кількох нескладних правил.
Інструкція
1
Якщо успіх постійно вислизає від вас, вам необхідно розібратися з внутрішніми установками, які перешкоджають досягненню цілей. Можливо, вам здається, що заробляти багато грошей непристойно, або ви вважаєте себе негідним хорошого життя, або у вас просто низька самооцінка. Всі ці установки слід проаналізувати, тобто досліджувати, через що у вашій голові оселилися ці невірні твердження. Як правило, після того, як ви зрозуміли, які внутрішні переконання у вас є, вони перестають впливати на ваше життя.
2
Позбавтеся від страху. Коли вам чогось "і хочеться, і колеться", бажаного ви, як правило, не домагаєтеся. Страх позбавляє вас енергії на звершення, змушує топтатися на місці і не використовувати вигідні шанси. Між тим, позбутися страху легко. Адже страх - це неможливість прийняти програш, жах при думці про те, що буде, якщо ви облажався. А дійсно, що буде? Небо на землю впаде, або в разі невдачі ви помрете в страшних муках? Швидше за все, немає. Згадайте, скільки невдалих дослідів поставив Еддіссон, поки не отримав свою лампочку. Програш - це зворотна сторона виграшу. Всі успішні люди готові до програшу, вони не будуть робити з нього катастрофи, а витягнуть необхідний досвід і підуть далі. Не бійтеся невдачі. Якщо ви внутрішньо не готові до неї, у вас не буде успіху.
3
Повірте. В успіх необхідно вірити, і тоді він обов'язково прийде. Живіть так, як якщо б ви вже домоглися успіху - це і є програмування на успіх. Якнайчастіше відчувайте себе людиною, що добився бажаного, причому малюйте собі цей образ у фарбах, у відчуттях, емоціях. Повісьте зображення того, що символізує для вас успіх, над ліжком, на дзеркалі, - скрізь, де ви часто зупиняєте погляд.
4
Не опускайте руки. Навіть якщо ви робите все це довгий час, а результату немає, не засмучуйтеся. Пам'ятайте, що бажане вже є у вашому житті «на тонкому плані», просто йому необхідний час, щоб втілитися в фізичному світі. Чим менше сумнівів ви будете мати, тим швидше у ваше життя увійде успіх.