Як замазати щілини.

Зазори в підлоговому покритті або ж в дверних отворах не викликають ніяких позитивних емоцій. Подібні тріщини постійно кидаються в очі і псують загальне задоволення від знаходження в приміщенні. Однак з даної неприємністю можна легко впоратися.
Інструкція
1
Очистіть приміщення, в якому буде проводитись закладення щілин: перемістіть меблі в інші кімнати і очистіть стіни від зайвого декору. Якщо місць, які необхідно закладати, досить багато, виділіть їх контурним олівцем або маркером, щоб випадково не забути 1-2 зазору, які потім будуть псувати вид. Буде дуже прикро, якщо ви виконаєте всю роботу і вже під кінець помітите, що попустили одну шпаринку.
2
Підготуйте будівельний розчин для закладення щілин. Ви можете або знайти один з безлічі рецептів в інтернеті, або скористатися запропонованим нижче способом розведення будівельної замазки: розмішайте звичайні деревна тирса, які можна купити в зоомагазині або в будівельному універмазі, з гіпсом. Розмішувати можна на око, але пропорції повинні бути приблизно один до одного (на вигляд, а не на вагу). Після того як ви отримаєте однорідну масу, залийте отриманий грудку водою і ще раз розмішайте. Надлишки води теж ні до чого, тому будьте пильні. Розчин по густоті повинен нагадувати зубну пасту. В момент розмішування додайте лимонної кислоти. Її потрібно зовсім небагато - на 5 літрів всього одна третина чайної ложки.
3
Підготуйте дерев'яні бруски для найбільш великих щілин. Перед тим як заливати подібну щілину, закладіть її вставкою і лише потім закладайте сумішшю. Намагайтеся підібрати для якомога більшої кількості отворів подібні вставки - вони продовжать службу ваших зусиль по закладенню статі.
4
Не бійтеся переборщити із закладенням окремих маленьких щілин - надлишки можна завжди прибрати. Якщо ж ви пошкодуєте розчину, в майбутньому вам доведеться розбивати затверділий гіпс і замазувати заново.
5
Для більшої ефективності вашої роботи покрийте підлогу олійною фарбою або покладіть на нього лінолеум. Це дозволить ще довгий час не згадувати про проблеми з підлогою. Якщо ж мова йде про стінах і одвірках, ці місця теж краще всього не залишати відкритими - поталу нові шпалери або теж пройдіться шаром фарби.