Як розрахувати басейн.

Якщо вирішили спорудити свій власний райський куточок на задньому дворі вашого будинку, тоді без басейну вам не обійтися. Побудувати маленьке море на дачній ділянці цілком можливо, хоча подібна затія і викличе декілька утруднень. Кілька порад про те, як поетапно зробити басейн, і ви готові до роботи.
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами басейну . Не забувайте, що при виборі розміру потрібно виходити не тільки з особистих бажань і доступних територій, а й грошових коштів. Вам доведеться вкладати набагато більше, ніж може здатися - викопати необхідної площі яму, провести ізоляцію і залити бетон, викласти плитку і провести водостік. Приготуйтеся до великої кількості витрат не тільки часу і сил, але і коштів.
2
Вирушайте в магазин за підбором будівельних матеріалів. Проконсультуйтеся з продавцем про те, що краще вам придбати. Однак основний набір буде однаковий - бетон, плитка, труби. Решта матеріали є додатковими. Це опори, щоб басейн не йшов в землю, водонепроникний шар, щоб бетонна основа служила довше, системи опалення і прогріву води і багато іншого. Все це теж слід купувати, але вже в залежності від ваших засобів і розмірів вашого басейну . Визначте, що саме вам потрібно і приступайте до споруди.
3
Цей етап не є складним, але займе він чимало часу. Прокопати тунелі для майбутніх труб, які будуть підводити воду і підключіть все необхідне обладнання, переконайтеся в його справності.
4
Викопайте необхідне поглиблення для басейну , на це може піти досить багато часу. Пам'ятайте, що потрібно капати на 20-30 см глибше, ніж передбачається сам басейн, так як ці сантиметри займе бетон, та інші матеріали.
5
Залийте отриману форму або замовте вже готову форму. Даний варіант досить дорогий, проте позбавить від зайвої мороки.
6
Дайте бетону повністю висохнути - в теплу погоду це займе 3-5 днів. Після цього почніть підводити водопостачання і укладати плитку. По закінченню даних процедур наповніть басейн і дайте 1 день відстоятися воді. Через добу проведіть виміри, чи не пропускає басейн води, і навпаки, чи не потрапляє звідки-небудь в нього бруд. Якщо все працює як треба, можете починати користуватися.