Як зробити отвір в мийці. Як зробити мийку на дачі.

Якщо ви купили мийку без заздалегідь готової прорізи для шланга або вирішили зробити всю мийку самостійно, готуйтеся до ряду труднощів. І хоча якісно і швидко зробити отвір в майбутньому умивальнику дійсно не так-то просто, це цілком можливо. Вам залишається лише вдатися до одного зі способів.
Інструкція
1
Беріть вашу мийку і вирушайте в найближчий автоцентр або центр ремонтних робіт. Зверніться до консультанта і поясніть, що саме вам потрібно. У подібних місцях, як правило, завжди є необхідний верстат, на якому вам швидко, а головне - дуже рівно і красиво можуть зробити проріз. Візьмуть з вас зовсім небагато - лише за надання цієї послуги. Крім того, всю роботу, швидше за все, зроблять на ваших же очах.
2
Купіть нож по металу, якщо ви все-таки вирішили робити самі все від початку і до кінця. Ножик вам ще не раз надасть послугу в майбутньому, так що купити його буде незайвим. Намітьте рівне коло, по якому потрібно різати. Зробіть його трохи менше за розміром, ніж той, який потрібен. У разі правильного зрізу просто видаліть ще трохи металу або придавите його плоскогубцями. Якщо ж ви зробите помилку і зріжете зайве, тут все буде куди складніше.
3
Скористайтеся вже тим, що у вас є з домашніх інструментів, якщо купувати нове обладнанням не хочеться. Також як і в попередньому випадку, накресліть коло трохи меншого діаметру і приступайте до видалення. Скористайтеся, наприклад, ломом і молотком - просто видавлюйте непотрібний матеріал невеликими фрагментами. Якщо такий варіант недоступний, скористайтеся консервним ножем. Цей спосіб простий і ефективний, проте після цього готуйтеся до того, що вам необхідна буде пилка для зрізу небажаних кутів.
4
Якщо метал, який потрібно прорізати, зовсім тонкий, спробуйте вирізати отвір звичайними кравецькі ножицями. Цілком ймовірно, що їх натиску буде більш ніж достатньо для даної роботи.