Як відкривати вікна на весь екран.

У режимі "за замовчуванням" в операційній системі Windows вікна папок і програм відкриваються в зменшеному вигляді. При великому обсязі вмісту вікна краще відкривати в розгорнутому вигляді. Повно екранний режим відображення вікна деяких програм і папок в Windows зазвичай запам'ятовується системою. А для включення розгорнутого режиму є кілька способів.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Перший спосіб розгорнути додаток або папку на весь екран - натиснути один раз лівою кнопкою миші значок "Розгорнути", що знаходиться у верхньому правому куті вікна . Даний значок розташований зазвичай між кнопками "Згорнути" і "Закрити". Після натискання на нього програма або папка відкриється у весь екран.
2
Для здійснення другого способу досить навести курсор миші на шапку (саму верхню частину) програми або папки і клацнути по ній лівою кнопкою миші двічі. Вікно тут же перейде в повно екранний режим відображення.
3
Ще один варіант реалізації полягає в наступному: - викликати Панель завдань (на якій знаходиться меню "Пуск") і знайти на ній вкладку програми або папки; - клацнути по вкладці програми або папки правою кнопкою миші; - в який з'явився меню вибрати строчку "Розгорнути". Вікно відкриється у весь екран.
Зверніть увагу
В деяких програмах повноекранне відображення задається в параметрах або настройках виду.
Корисна порада
Слід знати, що деякі програми мають строго окреслене контур. Розгортати або міняти розмір тіла такої програми не можна. Заборона на зміну розміру зазвичай виражається у відсутності або неактивності кнопки "Розгорнути".