Як підсилити прийом антени. Як посилити антену.

Якість теле- і радіосигналу не завжди влаштовує глядачів і слухачів. Причому перешкоди можуть бути навіть у тому випадку, коли є начебто потужна антена. Для того щоб поліпшити якість прийому , антену потрібно правильно налаштувати.
Вам знадобиться
  • коаксіальний кабель, портативні радіостанції або мобільні телефони.
Інструкція
1
Діюча висота антени - один з найважливіших параметрів, що визначають її чутливість. Тому для поліпшення прийому підійміть антену якомога вище над землею, незалежно від того, чи йде мова про радіо чи телебаченні.
2
Якщо антена спрямована, спробуйте перевстановити її так, щоб між нею і джерелом сигналу не було перешкод. Такими перешкодами можуть бути висотні будівлі чи інші споруди, лінії електропередач і так далі. Можна спробувати точно налаштувати напрямок на джерело сигналу. Для цього можна скористатися допомогою спостерігача, контролюючого сигнал на приймачі. Для зв'язку з ним можна застосувати портативні радіостанції або мобільний телефон.
3
Якщо у вас спрямована антена з плоскою поляризацією (типу «Хвильовий канал» і подібних), перевірте поляризацію сигналу. Налаштуйте її згідно з отриманими даними. Для цього потрібно обертати антену щодо осі, спрямованої на джерело сигналу. Найчастіше достатньо просто спробувати повернути антену на 90 °.
4
Ефективність антени можна підвищити за рахунок антенного підсилювача. Але в цьому випадку межа посилення встановлюється за рівнем перешкод. Для зменшення їх рівня застосовуйте екрановане зниження, тобто антену найкраще підключити за допомогою коаксіального кабелю.
5
Ефективність антени, особливо при прийомі на довгих, середніх і коротких хвилях, можна підвищити, встановивши додаткове заземлення. Слід також мати на увазі, що антена повинна бути узгоджена з опору з вхідний ланцюгом радіоприймача. Тобто підключати її треба тим типом і маркою кабелю, які рекомендовані в інструкції до приймача або телевізора.
Зверніть увагу
Антени довгих, середніх і коротких хвиль можуть являти собою відрізки проводів великої довжини. Точки підвіски таких антен також рекомендується встановити, виходячи з найбільшої гучності прийому бажаних станцій. Тобто необхідно змінити положення антени.
Корисна порада
Якщо мова йде про кімнатній антені, то найкращим рішенням буде установка стаціонарної зовнішньої антени. Це різко підвищить якість прийому. Також до зовнішньої антени рекомендується підключати переносні мобільні приймачі і телевізори під час експлуатації їх в стаціонарних умовах.
В будь-якій країні є свої народні умільці, винахідники і просто вигадники. Здавалося б, що для поліпшення прийому сигналу wi-fi апаратури потрібно купувати відповідне обладнання або переміщатися в місця найкращого прийому сигналу, але можна посилити якість сигналу підручними засобами. Не треба бігти в господарський магазин за цими матеріалами, швидше за все, вони є у вас вдома.
Вам знадобиться
  • Алюмінієва банка, гострий ніж, ножиці, wi-fi обладнання.
Інструкція
1
Напевно, ви вже багато разів чули про те, що алюмінієві банки використовують як відображають і приймаючих елементів систем, які здатні обробляти сигнали. Невідомо чому, але банки відмінно підходять для уловлювання проходить сигналу. Найпершим нестандартним використанням банки є їх монтаж на антени. Сигнал значно збільшується в кілька разів. Для ТВ-антени достатньо всього 2 банок, які слід припаяти до контактів коаксіального кабелю.
2
Отже, вам буде потрібно будь-яке wi-fi обладнання, бажано брати модеми або роутери, які в своїй наявності мають невелику антену. Саме до неї буде прикріплена порожня алюмінієва банка. Візьміть порожню банку. Якщо ні порожній, купите в магазині і спустошите її, перелив вміст в стакан. Банку може бути з-під будь-якого напою: коктейлю, пива або газованої води. Бажано придбати банку ємністю 0,5 літра.
3
Спочатку необхідно зробити два глибоких надрізу гострим ножем. Один надріз на денці, другий надріз буде паралельно йому з протилежного боку. Після виконання надрізу необхідно відрізати денце повністю, для виконання цієї операції скористайтеся ножицями. Верхню частину повністю розрізати не варто. Також не варто відривати відкривачку банки, вона буде використана як держатель.
4
Розпряміть краю банки, вона повинна прийняти форму дуги. Поставте банку на антену і спробуйте підключити wi-fi пристрій до мережі.