Як зробити зарядку для батарейок. Як зробити зарядний пристрій для батарейок.

Напевно кожен з вас хоч раз бачив або мав справу з нікель-кадмієвих акумуляторами (акумуляторними батареями). Якщо не можете згадати, що ж це таке, досить згадати, від яких батарейок працювали перші цифрові фотоапарати. Сучасні моделі працюють також на акумуляторах, але іншого складу. Нікель-кадмієві акумулятори використовуються у великій кількості пристроїв, найпоширенішим з яких є бездротова миша.
Інструкція
1
Серед відомих способів зарядки такого типу акумуляторів виділяється покупка зарядного пристрою. А якщо руки на місці і в коморі лежить з десяток старих радіодеталей, немає сенсу витрачати гроші на те, що можна зробити своїми руками, тим більше абсолютно безкоштовно. Основною перевагою даної схеми (показана на малюнку) зарядки нікель-кадмієвих акумуляторів є автоматичне відключення подачі живлення при повній зарядці і захисту від короткого замикання.
2
По даній схемі необхідно запастися усіма радіодеталями, присутніми на схемі, які напевно є у вашій коморі. Можливо, буде потрібно сходити до найближчого магазину радіодеталей. Також вам буде потрібно друкована плата, бокс для батарейок і пластиковий корпус. Якщо ви і раніше займалися розробкою схем, вам не складе труднощів зібрати і цю схему.
3
Для початку візьміть шматок текстоліту і нанесіть контрольні точки на нього. Скористайтеся дрилем з дуже тонким свердлом. Відмінною заміною буде шуруповерт - він дає можливість свердлити в різні боки і при різних швидкостях.
4
Після свердління отворів необхідно нанести всі доріжки нітрогліцерином, а потім протравить схему зарядного пристрою. Після повного висихання озбройтеся паяльником і підходящими деталями. Залишилося пропаять всі з'єднання, а також закріпити бокс для акумуляторних батарейок . Зарядний пристрій готовий.