Як дізнатися обсяг двигуна. Як дізнаватися скільки обсягом машини.

Отже, після довгих роздумів і порівнянь однієї марки відносно іншої ви все-таки зупинилися на якійсь одній моделі автомобіля. Нарешті настав той день - машина ваша. Після покупки транспортного засобу нерідко в голові автолюбителя зріє питання питання про те, який же насправді обсяг двигуна і не обдурив чи дилер в автосалоні.
Інструкція
1
Щоб дізнатися таку важливу характеристику, як обсяг двигуна , досить буває заглянути в техпаспорт.
2
Також обсяг можна визначити по VIN-коду (індивідуальному ідентифікаційному номеру транспортного засобу), який можна розглянути знизу арки водійських дверей (якщо, звичайно, ця сама двері відкриті), під заднім сидінням або прямо під лобовим склом, в лівій верхньої частини приладової панелі (в цьому випадку шуканий код можна побачити тільки зовні машини).
3
Деякі "умільці" можуть вам порадити викрутити свічки і залити води під зав'язку: скільки води помістилося, такий і є обсяг. Не варто ставитися серйозно до таких порад. Насправді це всього лише старий жарт.
4
Якщо ж ви взяли стару машину, то дані з техпаспорта можуть не відповідати дійсності. Хто знає, може машина брала участь в ДТП, може з автомобілем проводились будь-які технічні роботи, що вплинули на характеристики двигуна . А може вона взагалі зібрана з декількох транспортних засобів. Обсяг двигуна в таких випадках можна визначити наступним чином: на блоці циліндрів ззаду великими буквами може бути відлитий обсяг (дивитися випливає з ями знизу ззаду).
5
Але все-таки самим вірним способом визначати обсяг двигуна є перевірка по VIN-коду, про який писалося вище. Після ознайомлення з рядом корисних порад у вас більше не виникне питань щодо такої важливої характеристики автомобіля, як обсяг двигуна .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0oUSt_2s5U8