Як натягувати нейлонові струни.

На нейлонових струнах грають зазвичай класику. Від металевих струн нейлонові відрізняє більш м'яке звучання, а також спосіб їх закріплення на грифі гітари. Перед натягуванням на класичну гітару нейлонових струн, незайвим буде ознайомитися з деякими нюансами стосовно даного питання. І пам'ятайте - у жодному разі не можна міняти струни з нейлону на металеві струни і навпаки. Так можна зіпсувати інструмент або зіткнутися з тим, що струни після установки і натягування будуть деренчати.
Інструкція
1
Ослабьте струни на колкового механізму на головці грифа. Струни слід послабляти поступово і сильно, хоча при цьому вони провисати не повинні. Врахуйте, різка зміна сили натягу струн може привести до деформації грифа гітари.
2
Тепер можна приступати до самої заміні струн. Починайте замінювати струни з тією, з якою вам зручно. Розкрутіть кілочок, щоб можна було вийняти стару струну, потім вийміть її з тримача (порожка). Все одразу струни виймати не варто, щоб не виникло проблем з тим, куди і яку струну натягувати.
3
Візьміть нову струну закріпіть її в тримачі, зав'яжіть у вузлик. Петельку для 1-3 струн (тонких) краще скласти з декількох витків, щоб не зісковзнула струна. І про всяк випадок залиште після зав'язування вузла невеликий хвостик (2-4 см).
4
Після зав'язування вузла проденьте струну в отвір на кілку замість знятої струни . Перші три струни можна для надійності ще раз протягнути в отвір. Струни з 4 по 6 прекрасно тримаються на колках і без повторного просмикування.
5
Аналогічним чином замініть і всі інші нейлонові струни . Покінчивши з натяжкою струн, можна приступати до налаштовування гітари. Намагайтеся струни натягувати одночасно і потроху, щоб не допустити ненароком викривлення грифа або інших неприємностей.
Корисна порада
Якість звучання струн збільшується прямо пропорційно їх вартості. Тому рекомендується з часом переходити на більш дорогі, а значить і якісні струни.