Як намотувати струни.

Запитавши декількох бас-гітаристів про те, як намотувати струни , ви напевно отримаєте і різні поради. Причому навіть в питанні про вибір довжини струн є розбіжності. Раніше струни обрізати було не можна, оскільки у обрізаних струн легко розмотувалася зовнішня обмотка. Сьогодні ж поліпшена технологія дозволяє домогтися того, що кінець струни НЕ БУДЕ розпадатися навіть після її обрізання. Так що ви можете сміливо обрізати струни , якщо це знадобиться і натягувати.
Інструкція
1
Один з найбільш поширених способів натягування струн на колки бас-гітари називається «Чотири колка в ряд». Спочатку видаліть стару струну E. Для спрощення роботи, а також щоб уникнути появи подряпин на інструменті, обріжте кінець старої струни , перш ніж її витягати.
2
Вставте в отвір з тильної сторони з моста нову струну і акуратненько її пропустите через весь механізм.
3
Далі простягніть струну до кілків. Якщо вона занадто довга, загніть струну і кінець обріжте. Про загин бажано не забувати, так як він перешкоджає зісковзуванню зі струни її обмотки.
4
Тепер вставте кінчик струни в отвір в кілку. Простягніть струну через цей отвір і приступайте до її намотування допомогою колкового механізму. Слідкуйте за натяжкою струни . Протягом усього описуваного процесу струна повинна бути натягнутою.
5
Другий виток повинен знаходитися нижче першого, що забезпечить гарне поперечне натягнення, а також чіткий контакт порожка і струни .
6
Коли у вас буде залишатися півтону до точного налаштування, натиснете біля мосту на струну, щоб її зігнути - це забезпечить оптимальну фіксацію натягиваемой струни .
7
Тепер дотягніть струну E. Для цього за неї потрібно потягнути. Затисніть цю струну на дванадцятому ладу, зіграйте, відпустіть палець.
8
Тепер повторіть описані дії з рештою струнами.