Як відкрити настройки модему.

На даний момент існує великий вибір різних типів підключення до мережі інтернет. Але для реалізації більшості з них потрібен модем. Зараз постачальники послуг інтернету або продають модеми з готовими настройками, або самі здійснюють настройку на дому. Тим не менш, часто доводиться налаштовувати (або перенастроювати) модем вручну самому.
Вам знадобиться
  • Володіння персональним комп'ютером на рівні користувача, наявність модему.
Інструкція
1
Викличте Панель завдань і натисніть на меню "Пуск".
2
В даному меню повинна розташовуватися кнопка "Підключення". Наведіть на неї курсор, після чого справа з'явиться які випливають меню, що містить список доступних підключень до інтернету.В випадку, якщо вкладка "Підключення" в меню "Пуск" відсутня, можна увійти в папку зі списком підключень. Для цього необхідно викликати Панель управління з меню "Пуск". В її списках знаходиться строчка "Мережеві підключення", по якій необхідно клацнути лівою кнопкою миші двічі. Після цього відкриється список доступних підключень.
3
Виберіть у списку підключення, модем якого необхідно налаштувати, і клацніть по ньому правою кнопкою миші один раз. У списку дій зупиніться на сходинці "Властивості".
4
У вікні властивостей підключення відкрийте вкладку "Загальні".
5
На вкладці "Загальні" зверху ви побачите блок "Подключаться через:". У ньому представлений список доступних модемів, з яких один повинен бути позначений галочкою.
6
Щоб викликати настройки модему, виділіть відзначений модем одним клацанням лівою кнопкою миші, а потім клацніть один раз на кнопку "Налаштувати", яка розташована нижче списку доступних модемів.
Зверніть увагу
Перед тим, як міняти налаштування модему, необхідно відключитися від мережі інтернет.
Корисна порада
Міняти настройки модему слід лише з повною упевненістю в своїх діях.