Як рубати будинок.

Для того щоб зайнятися зведенням дерев'яного зрубу, обов'язково потрібно мати певні знання в цій області. Також необхідно дотримуватися масу тонкощів. Наприклад, для того щоб стіни були рівними, потрібно при укладанні кожної стіни чергувати Комлєв і вершини колод. Варто відзначити, що найбільш трудомісткою завданням є підгонка діаметра колод.
Інструкція
1
Для зведення потрібні оцилиндрованні колоди. Оциліндровка - це додання колоді форми циліндра. Колода повинно мати по всій довжині однаковий діаметр. У деревини є таке привабливе властивість, як низька теплопровідність. Саме по цьому параметру можна порівнювати стіну з оциліндрованих колод діаметром в 20 сантиметрів з цегляною стіною, яка має кладку товщиною в 1 метр.
2
Варто відзначити, що в той момент, коли виробляється оцилиндровка, відбувається мінімальне видалення поверхневих шарів деревного відводу. В основному вибирається для цього заболонь - молодий периферійний і менш щільний шар стовбура, який лежить безпосередньо під корою. В процесі оциліндровки повністю зберігається найбільш щільна і цінна ядрова внутрішня частина. Саме тому у колод не втрачається природна міцність.
3
Для того щоб обробити колоду, необхідно мати оциліндровочний техніку. Саме з її допомогою можна досягти максимальної точності профілювання. Колоди після оцилиндровки повинні щільно прилягати одне до одного, венцовие з'єднання і кутові замки повинні бути герметичні. Саме від цього повністю залежить непродуваемость стін.
4
За допомогою оциліндровочні обладнання необхідно обробити колоди. Діаметр колод залежить від типу споруди. Для зведення житлового будинку потрібні колоди діаметром від 200 міліметрів і більше. Для будівництва нежитлових будівель, таких як гараж, лазня, альтанка і т.д. використовуються колоди меншої товщини. У нашій країні найчастіше використовуються колоди діаметром від 210 до 230 міліметрів. Саме такої товщини стіни можуть надійно захистити від негоди і російських морозів.