Як відобразити приховані файли і папки.

Папки і файли на комп'ютері можна робити прихованими з метою убезпечити і зберегти особисту інформацію. Приховані папки та файли зазвичай не відображаються в вмісту і не визначаються в пошуку. Але в операційній системі Windows можна легко включити відображення прихованих папок і файлів, а також і задати їх визначення у пошуку.
Вам знадобиться
  • Початкові навички користування персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Відкрийте папку "Мій комп'ютер". Для цього потрібно знайти її ярлик на Робочому столі і клацнути по ньому два рази лівою кнопкою миші. Папку "Мій комп'ютер" також можна знайти в меню "Пуск".
2
В папці "Мій комп'ютер" натисніть один раз лівою кнопкою миші на рядок "Сервіс" у верхньому меню.
3
У списку виберіть рядок "Властивості папки ...", натиснувши на неї лівою кнопкою миші один раз.
4
У вікні властивостей папки виберіть вкладку "Вид", натиснувши на неї лівою кнопкою миші один раз.
5
В блоці "Додаткові параметри:" показаний список всіх параметрів, що настроюються відображення папок. У ньому знайдіть рядок "Приховані файли і папки" (гортати список вниз можна, натиснувши на повзунок праворуч і перетягуючи його вниз. Також для прокрутки можна використовувати колесо миші). Нижче рядка "Приховані файли і папки" показані два варіанти: "Не показувати приховані файли і папки" і "Показувати приховані файли і папки".
6
Для відображення прихованих файлів і папок проставте точку навпроти рядка "Показувати приховані файли і папки", після чого натисніть кнопку "Застосувати" і "ОК".