Як повернути налаштування в опері за замовчуванням.

Виробники браузера Opera не передбачили в доступних користувачеві налаштуваннях просту опцію скидання всіх установок до їх початкового значення. Але це не означає, що можливості повернути настройки по замовчуванням без переустановлення браузера не існує зовсім. Це можна зробити вручну за допомогою нескладної процедури.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera і Провідник Windows
Інструкція
1
Запустіть провідник Windows, двічі клацнувши ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі або натиснувши «гарячі клавіші» CTRL + E. Він вам буде потрібний, щоб видалити файл поточних налаштувань браузера. Щоб це зробити, слід з'ясувати місце його зберігання в вашому комп'ютері.
2
Розкрийте меню браузера і перейдіть в розділ «Довідка». Вам потрібно клацнути самий нижній пункт («Про програму»). Браузер відкриє сторінку, в якій треба знайти секцію з заголовком «Шляхи». Перший рядок тут і містить адресу файлу налаштувань. Виглядати він повинен приблизно так: C: Documents and SettingsAdminApplication DataOperaOperaoperaprefs.iniВам потрібно виділити весь цей адресу, виключаючи ім'я файлу (operaprefs.ini). Скопіюйте виділене в оперативну пам'ять натисканням сполучення CTRL + C. Можна це ж зробити, клацнувши виділення правою кнопкою і вибравши відповідний пункт в контекстному меню. Більше Opera вам в цій процедурі не буде потрібна, закрийте браузер.
3
Вставте скопійований адресу папки, яка містить файл настройок, в адресний рядок провідника і натисніть Enter. Менеджер файлів відкриє потрібну папку і вам треба буде знайти в ній operaprefs.ini. Файл налаштувань слід видалити або перейменувати. Це все, що потрібно зробити вручну, решта Opera зробить самостійно, коли ви її запустите наступного разу. Браузер буде шукати файл настройок, а не знайшовши, створить новий, записавши в нього установки по замовчуванням, якими і буде користуватися надалі.