Як вибрати дезодорант.

Вибір дезодоранту - безумовно, важливий крок. Адже дезодорант може як врятувати нас у багатьох ситуаціях, так і навпаки, поставити в незручне становище. На прилавках магазинів представлений величезний асортимент антиперспірантів, дезодорантів і дезодорантів-антиперспірантів. І тому вибір підходящого дезодоранту для багатьох стає проблемою.
Інструкція
1
Для початку уважно вивчіть, для чого призначені ці види дезодорантів і визначитеся, який конкретно вам потрібен. Так дезодорант призначений для того, щоб блокувати запах поту за допомогою свого сильного свіжого аромату. Він підійде вам, якщо ви не страждаєте від сильного потовиділення і не займаєтеся спортом або ж якимось важкою фізичною працею.
2
Пот сам по собі не має запаху. Тільки коли починається дія бактерій, з'являється неприємний запах. Тому, якщо ви не прийняли душ і не змили піт, то ні в якому разі не варто намагатися заглушити його запах за допомогою дезодоранту . Це призведе до зворотного ефекту.
3
Найчастіше дезодоранти містять не тільки спирт, а й інші бактерицидні речовини, наприклад, фарнезолу і триклозан. Триклозан веде боротьбу з мікробами, але разом з шкідливими бактеріями він знищує і корисні. Фарнезол виконує практично ті ж дії, тільки з меншою інтенсивністю.
4
Антиперспірант регулює потовиділення. Це безсумнівний плюс для людей з підвищеним потовиділенням. Але у цього засобу так само є і значний мінус. Воно закупорює пори, не даючи шкірі дихати. Це може привести до подразнення. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватися правил гігієни, змивати з шкіри антиперспірант і наносити його на чисту, суху шкіру.
5
Дезодорант-антиперспірант має якості дезодоранту і антиперспиранта одночасно. Він регулює потовиділення і володіє сильним і приємним запахом. На сьогоднішній день він найбільш популярний і ефективний. Дезодоранти можуть бути різних видів: спрей, стік, кульковий дезодорант, крем, гель, присипка.
6
Спрей стане відмінним варіантом при заняттях спортом, а також за активної потовиділенні. Крем, гель, кульковий дезодорант - м'які і приємні кошти, але при підвищеному потовиділенні вони виявляться малоефективними. Тальк можуть використовувати ті, хто страждає від алергії на парфумерію. Парфумовані тальки добре вбирають піт, але можуть сушити шкіру і залишати білі сліди на одязі.
7
Визначившись з видом дезодоранту і кращим способом його нанесення, виберіть його марку. Можливо, у вас є улюблена марка парфумерії, яка також випускає і різні дезодоранти. Або ви віддасте перевагу випробувати продукцію іншої марки.
8
Визначтеся з ароматом дезодоранту безпосередньо в торговій точці. Тут складно щось порекомендувати, вибирайте на свій смак.
Зверніть увагу
Як вибрати безпечний дезодорант? З історії. Перші спроби створити засіб від запаху поту робили, як не парадоксально, чоловіки. Дезодоранти-антиперспіранти поєднують в собі властивості обох засобів: вбивають бактерії, при цьому зменшуючи процес потовиділення в розумних межах. Який дезодорант вибрати?
Корисна порада
Як вибрати дезодорант. Проблема вибору дезодоранту стоїть перед жінками цілий рік. Взимку вона не менш актуальна ніж влітку. Сам по собі піт абсолютно безпечний - ця волога не має запаху. Численні косметичні фірми пропонують широкий вибір найрізноманітніших засобів для захисту від цього запаху. Свіжості і чистоті найбільш дієво допомагають дезодоранти. Але, придбавши їх, варто багато в чому розібратися.
Для занять фітнесом слід вибирати особливі дезодоранти. Вони повинні запобігати появі неприємного запаху, але в той же час не перешкоджати потовиділенню.

Вибір дезодоранту для занять спортом

Сучасна парфюмерно-косметична промисловість випускає величезну кількість дезодорантів і антиперспірантів. Далеко не всі ці продукти підходять для занять спортом. Перед походом в спортивний зал необхідно вибрати правильний у всіх відносинах дезодорант і використовувати його перед тренуваннями. Для занять фітнесом категорично не підходять дезодоранти-антиперспіранти. Ці продукти містять речовини, що закупорюють пори, що в кінцевому підсумку ускладнює потовиділення. Під час виконання спортивних вправ це неприпустимо. Пот сприяє охолодженню тіла при вчиненні фізичних навантажень і його виділення призводить до запуску механізмів терморегуляції. Разом з потом з організму виходять шлаки і токсини. Антиперспіранти блокують потовиділення, порушуючи при цьому протікання природних процесів. Для спортивного залу слід підбирати дезодоранти, принцип дії яких заснований на наявності в їх складі речовин, що володіють протимікробними властивостями. Це дозволяє шкірі довше залишатися чистою і свіжою. Наявність у складі протизапальних і ранозаживляющих компонентів робить дезодорант ще більш ефективним. Для занять фітнесом бажано вибирати дезодоранти без запаху або з дуже легким свіжим ароматом. Занадто активні віддушки будуть надмірно нав'язливими. Їх важкий аромат може спровокувати алергію і викликати неприязнь у окружающіх.Людям з чутливою шкірою слід вибирати гіпоалергенні дезодоранти, призначені для догляду за ніжною шкірою.

Форма випуску та склад дезодорантів

Вибираючи дезодорант в магазині, потрібно уважно вивчити склад кожного кошти. Перевагу варто віддавати тим косметичним продуктам, які не містять спирту і солей алюмінію. Ці речовини досить шкідливі і можуть викликати появу алергічних реакцій. Деякі виробники парфюмерно-косметичної продукції випускають дезодоранти, призначені саме для занять фітнесом, а також для тих людей, які ведуть дуже активний спосіб життя. Купуючи такі кошти, можна бути впевненими в тому, що вони відповідають усім перерахованим вище вимогам. Для занять спортом краще купувати дезодоранти у формі део-гелю, део-стіки, део-крему. Аерозолі вважаються менш ефективними і можуть не підійти для людей, котрі активний спосіб життя.