Як спроектувати дах. спроектують дах сам.

Дах - один з найважливіших елементів вашого будинку. Спроектувавши її своїми руками, ви зможете бути впевнені в тому, що результат виправдає ваші очікування. Трохи старанності - і ви створите дах вашої мрії.
Інструкція
1
При підготовці проекту зовнішнього вигляду даху враховуйте загальний проект будинку, щоб дах стала його природним продовженням і не суперечила загальній картині.
2
Уявіть, що потрібно накреслити проект вручну, за допомогою олівця і лінійки. Мабуть, така задача доведеться під силу не кожному. Але на радість тих, хто будує свій дім сам, зараз існує безліч різноманітних комп'ютерних програм, які дозволять вам не тільки скласти проект зовнішнього вигляду вашої майбутньої даху, а й продемонструють результат в 3D-форматі, допоможуть розрахувати необхідний перелік і обсяг будівельних матеріалів.
3
Як приклад таких програм можна привести Автокад, ArchiCAD, Аркон. У більшості випадків ваша задача - вибрати тип даху. Визначте, яка саме дах вам потрібна: односхила, двосхила, мансардний, - варіантів безліч. Програма запропонує вам стандартну заготовку проекту для такого типу дахів, в неї ви і будете вносити коригування та зміни, щоб створити саме той проект, який необхідний вам.
4
При проектуванні зверніть особливу увагу на формування схеми кроквяної системи. Якщо від форми, матеріалу, кольору буде залежати стиль вашого будинку в цілому, його індивідуальність, то від того, наскільки точно ви складете проект кроквяної основи даху, буде залежати її міцність і довговічність.
5
В цілому ж, створення власного проекту даху - цілком посильне завдання, особливо за допомогою сучасних програмних засобів. А вже результат, безумовно, стане предметом вашої особливої гордості.