Як дізнатися дозвіл екрана телефону. дізнатися розмір екрану мобільного телефону.

Розробники сучасного ПО для мобільних телефонів намагаються забезпечити своїм продуктам максимальну сумісність. І основним критерієм сумісності додатків з конкретною моделлю є не обсяг оперативної пам'яті і частота процесора, а дозвіл екрана. Правильно підібраний розмір сприяє запуску додатка з підтримкою всіх функцій управління, на пристроях з сенсорним екраном, а так само дозволяє уникнути появи білих смуг по краях, розтягування або стиснення зображення.
Вам знадобиться
  • Документація або технічний паспорт пристрою. Доступ в інтернет.
Інструкція
1
І так, щоб дізнатися розмір екрана вашого пристрою існує безліч способів. Розглянемо приклад: є потреба дізнатися дозвіл екрана для sony ericsson k700i. При виборі та купівлі зверніть увагу на вітрину, часто там приведена вичерпна інформація про можливості та технічних характеристиках продукту.
2
Проконсультуйтеся про технічні характеристики апарату безпосередньо у продавця або менеджера-консультанта. Вони розкажуть вам технічні подробиці про цікавій моделі пристрою, або пред'являть відповідну технічну документацію.
3
Якщо ви вже купили телефон і заздалегідь не подивилися потрібну вам інформацію, ознайомтеся з інструкцією, що поставляється в комплекті з пристроєм. Але, як правило, таку інформацію вказують далеко не всі виробники.
4
Якщо перегляд інструкції не дав очікуваного результату, зайдете в інтернет і скористайтеся пошуковою системою. Їх багато, тому вибирайте на свій смак і колір. Наприклад, www.google.com. У рядку пошуку наберіть точну модель телефону , наприклад «sony ericsson k700i технічні характеристики», і натисніть enter. Нижче буде відображений список сторінок, що містять потрібну інформацію. Переходьте на сайти і досліджуйте їх з метою знаходження цікавить вас інформації. Як правило, на перших позиціях пошуку перебувають сайти каталогів моделей стільникових телефонів. Інформація по кожній моделі на їхніх сторінках зведена в компактні таблиці. Тому в графі дисплей і управління можна буде знайти відомості про екран, встановленому в ваш пристрій.