Як розмістити рекламу.

Плануючи рекламну кампанію і, тим більше, розміщуючи рекламу, особливо важливо врахувати два фактори - вона повинна бути адресною і розташовуватися в місцях, помітних цільової аудиторії.
Вам знадобиться
  • - калькулятор
  • - телефон
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Розгляньте продукт або послугу, які збираєтеся рекламувати, під наступним аспектом: «хто є їх цільовим споживачем?». Поки не складете приблизний портрет аудиторії - адресата рекламного посилання, складно буде знайти мотиви, здатні цю аудиторію спонукати купити рекламований товар.
2
Складіть список бажаних факторів, якими володіють ваші продукт або послуга, і які будуть цікаві цільовій аудиторії. Для розміщення реклами даний крок необхідно зробити, щоб знайти щось унікальне, що здатне «зачепити» увагу майбутнього покупця, а також мотивувати на придбання.
3
Проаналізуйте всі типи рекламних носіїв, з якими може стикатися група. Наприклад, друковані ЗМІ, канали телебачення, радіостанції. Не забудьте про вуличну рекламу - дуже часто саме вона виявляється найбільш ефективною. Обираєте рекламні носії будуть прямо залежати від продукту або послуги, яку збираєтеся рекламувати, а також - від бюджету.
4
Зверніть увагу на вторинні аспекти вибору рекламного носія. Розміщуючи рекламу, важливо передбачити все. Скажімо, періодичність виходу видання, кількість сторінок всередині газет і журналів. Або час виходу рекламних роликів, - врахувати, чи почують їх ваші потенційні покупці. Можливо, ефірний час занадто рано або занадто пізно для них. Аспектів, що відносяться до вторинного вибору рекламного носія безліч. Не пропустити найбільш важливі з них допоможе скрупульозність і навіть деяка дійшлість, яку ви повинні проявити в вивченні портрета цільової аудиторії та її споживчих переваг.
5
Порахуйте, скільки грошей буде потрібно на розміщення реклами за допомогою того рекламного носія і в той час, коли вам це необхідно. Потім оцініть передбачувану ефективність кампанії. Іншими словами - чи окупить вона себе. Але пам'ятайте: реклама не завжди оцінюється виключно продажами, додатково слід враховувати і зростаючу лояльність споживачів до вашого бренду, та й просто інформованість потенційних покупців. Далі - справа за креативом.
6
Розміщуйте рекламу тільки коли впевнені, що майбутнім споживачам зрозумілі спонукальні мотиви, які ви хотіли донести, створюючи рекламну кампанію.
Зверніть увагу
Створення рекламного образу - безумовно, творчий процес. Але не перемудрили. Реклама повинна бути простою і зрозумілою. А головне - вона повинна бути поворотною, тобто ефективною з точки зору окупності і прибутковості.
Корисна порада
Щоб ефективно розмістити рекламу не слід вибирати безліч рекламних носіїв однієї властивості - наприклад, кілька радіостанцій. Краще організувати масову присутність на одній з них, найпопулярнішою у цільової групи.