Як зробити так, щоб комп'ютер сам включався. Як зробити щоб системник сам включався.

Така функція, як автоматичне включення комп'ютера , може бути дуже корисною при різних обставинах. В сучасних ПК ця опція дозволяє спростити роботу користувачеві. Часто в інтернеті задають питання, які пов'язані з автоматичним включенням комп'ютера . Щоб здійснити дану операцію, потрібно, насамперед, налаштувати систему.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, BIOS
Інструкція
1
Все настройки вироблятимуться в базовій системі вводу-виводу, тому першим ділом зайдіть в BIOS. Він дозволяє підготувати комп'ютер до того, щоб все програмне забезпечення змогло стартувати при запуску, і здійснити контроль над персональним комп'ютером.
2
Для цього при завантаженні комп'ютера натисніть на деякий час клавішу "Delete". Спрацьовування операційної системи буває не відразу, тому доводиться по кілька разів перезавантажувати комп'ютер, і натискати на кнопку.
3
Далі зайдіть в "Розділ з управління енергією" (англ.Power Management Setup).
4
Потім зайдіть в "Параметри пробудження комп'ютера " (англ. Wake Up Event Setup or Wake Up from S5).
5
Тепер зайдіть в параметр "Resume By Rtc Alarm" і поставте час включення комп'ютера на кожен день. Можна ставити різні параметри часу в 24 годинному форматі. Також варто відзначити, що ваш комп'ютер буде самостійно вимикатися кожен день, так як настройки призначені для постійного зберігання інформації.
6
Збережіть всі налаштування, які ви тільки що справили. Зробити це можна за допомогою клавіші "F10". Також можете навести курсор на вкладку "Save", і натиснути клавішу "Enter". Тепер ваш комп'ютер буде включатися в той час, який було задано в системі.
7
Якщо потрібно буде змінити час автоматичного включення комп'ютера , можете також зайти в BIOS, і змінити параметри. Якщо у вас в операційній системі варто пароль на вхід користувача, потрібно його відключити, так як ОС не зможе автоматично включити рабою стіл через підтвердження пароля.
8
Зробити це можна через вкладку "Панель управління". Знайдіть там графу "Облікові записи". Далі знайдіть потрібного вам користувача і натисніть на кнопку "Змінити акаунт". Коли пароль буде відключений, натисніть клавішу "Зберегти". Тепер ніяких проблем при автоматичному включенні вашого комп'ютера бути не повинно.