Як розвинути фізичну силу.

Сила - це здатність людини справлятися з зовнішніми опорами або протистояти йому за рахунок м'язових напряженій.Прі виконанні спортивних або професійних вправ, пов'язаних з утриманням важких вантажів, підніманням, опусканням, м'язи долають опір, коротшають і скорочуються.
Інструкція
1
Вправи, спрямовані на розвиток фізичної сили, є доповненням до базового комплексу вправ з гантелями. Іншими словами, поки ви не освоїте комплекс з легкими гантелями і не досягнете перших результатів, переходити на вправи з важкими гантелями і штангою не варто, оскільки це завдасть шкоди.
2
Утримуйте на витягнутих в сторони руках важкі гирі протягом декількох секунд. Підніміть одну гирю з підлоги однією рукою над головою, опустіть. Витягніть руки з гантелями перед собою, розведіть руки в сторони.В тому ж положенні рук робіть «ножиці» перед собою. Підніміть руки з гантелями вгору і по черзі опускайте руки до плечей. Присідайте з гантелями в руках.
3
Підніміть однією рукою штангу над головою і потримайте вгорі. Потім перекладіть штангу в іншу руку і опустіть. Візьміть штангу двома руками, підніміть над головою, зафіксуйте вагу на кілька секунд, опустіте.Данние вправи сприяють розвитку сили всіх груп м'язів.
Зверніть увагу
Важливо підготувати організм до силового навантаження, а попередній йому комплекс вправ з легкими гантелями дозволить зміцнити м'язи і сухожилля, підвищуючи ефективність силових вправ.
Корисна порада
Для розвитку фізичної сили застосовують вправи з важкими гантелями і штангою. Щоб отримати хороший результат необхідно дозувати вага гантелей або число рухів, враховуючи ваше фізичний розвиток та індивідуальні особливості організму. Працюйте обережно і систематично. Поступово це дозволить зміцнити здоров'я і м'язи.