Як розслабити м'язи ніг. розслаблення м'язів гомілки.

Розслаблення - це стан, при якому м'язи знаходяться в повному спокої. Розслаблення м'язів важливо не тільки після фізичного навантаження, але і перед заняттям. Необхідно навчитися розслаблювати м'язи , коли ви перебуваєте в стані спокою, а також розслаблювати м'язи , які не беруть участь в русі, як під час виконання вправ, так і в повсякденному житті.
Інструкція
1
Існує ряд вправ, спрямованих на розслаблення м'язів ніг. Підніміть зігнуту в коліні ніг у, покачайте нею в повітрі, розслабте м'язи , вільно опустіть ніг у на підлогу. Те ж виконайте другий ніг ой. Зігніть ніг у в коліні, спробуйте дістати п'ятою до сідниці. Розслабте і опустіть ніг у. Те ж виконайте другий ніг ой. Обхопіть руками ніг у під коліном, підніміть її, розслабте і покачайте руками гомілку. Відпустіть руки і поставте ніг у на підлогу. Те ж виконайте з другою ніг ой.
2
Наступні вправи можна відзначити, як розслаблення через напругу. Сядьте на стілець таким чином, щоб його край припадав на складки сідниць. Розставте ніг і, щоб розслабити м'язи , в стегнової частини. Поставте гомілки перпендикулярно підлозі. Якщо ви і далі відчуваєте напругу в гомілках, посуньте стопи вперед на 5 см до зникнення напруги.
3
Ляжте на спину на мат, якщо ви в спортзалі, або на ліжко, диван. Покладіть під голову невисоку подушку або схрещені руки. Розташуйте стопи на ширині плечей. При цьому носки розійдуться в сторони. Розслабте ніг і.
4
Дуже корисно вправу, при якому, сидячи на стільці потрібно рівно поставити стопи на підлогу. Потягніть носочки вгору, не відриваючи п'яти від підлоги, а потім намагайтеся натиснути носочками на підлогу, знову не відриваючи п'яти. Розслабте ніг і.
5
Сидячи на стільці, витягніть ніг і вперед паралельно плечам. Підніміть ніг і прямо, повністю випрямивши коліна, затримайте, а потім опустіть. Дайте ніг ам відпочити. Такі вправи дозволяють не просто розслабити м'язи , а відчути, яке навантаження ви отримуєте, роблячи ту чи іншу вправу.