Як оновити материнську плату.

Взаємодія компонентів системного блоку здійснюється спеціальною програмою БИОС, в якій прописані параметри роботи всіх пристроїв комп'ютера. Її оновлення дозволяє розширити функціональність, виправити системні помилки, допущені виробником, і додати підтримку нових компонентів в системі, які не існували на момент виходу материнської плати.
Вам знадобиться
  • завантажувальна дискета, образ можна вільно скачати в інтернеті, БИОС і програма прошивальщик.
Інструкція
1
Сумлінні виробники постійно модифікують прошивки для своїх продуктів і викладають їх у відповідному розділі на офіційному сайті компанії. Для оновлення необхідно точно дізнатися виробника і модель системної плати, такі відомості знаходяться в інструкції поставляється в комплекті.
2
Переходимо до самого процесу прошивки, він не займе багато часу. Слід пам'ятати, якщо параметри БІОС були змінені, варто перевести їх в заводські значення для цього в головному меню програми слід натиснути кнопку F7 або вибрати параметр Load Optimized Defaults.
3
Всі сучасні виробники поставляють в комплекті зі своїми платами утиліти, що дозволяють виробляти оновлення прямо з під операційної системи, що значно полегшує процес.
4
Так само в сам БІОС, в деяких випадках вбудований модуль оновлення, що дозволяє зчитувати необхідні файли з жорсткого диска, або flash накопичувача.
5
Для плат без подібних можливостей є альтернативний спосіб оновлення. Для цього потрібні: завантажувальна дискета, образ можна вільно скачати в інтернеті, досить ввести відповідний запит в пошуковій системі, власне сам БІОС і програма прошивальщик. Записуєте все на дискету, інших файлів там бути не повинно і перезавантажуєте комп'ютер, після перепрошивки, комп'ютер знову перезавантажиться, необхідно витягти дискету і насолоджуватися результатом.