Як створити щоденник в інтернеті. завести особистий щоденник в інтернеті.

Щоденник в інтернеті, або, якщо бути точніше, блог (від англ. Blog, weblog, - мережевий щоденник), має практично кожен десятий користувач інтернету. Хтось часто пише, і його блог стає поряд зі ЗМІ, хтось раз на місяць вішає пару фотографій, для себе, або для вузького кола друзів. В принципі, не важливо, які у вас цілі, тому як в будь-якому випадку, мати особистий блог зайвим не буде. Сервісів по хостингу блогів досить багато, давайте виділимо серед них два принципово різних варіанти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Один з найстаріших і найбільш відомих сервісів онлайн-щоденників - система livejournal.com, горезвісний «ЖЖ», про який зараз, напевно, тільки ледачий не слишал.Здесь все просто. Заходимо на http://www.livejournal.com (або .ru), в горизонтальному меню вибираємо пункт «Створити акаунт». Далі заповнюємо невелику форму, придумуємо логін (точніше - ім'я користувача, під яким ви будете створювати записи і писати коментарі, потім email, пароль, деякі особисті дані і, нарешті, тиснемо кнопку «Створити обліковий запис». Якщо все гаразд, на пошту прийде підтвердження реєстрації, після чого ви зможете перейти до налаштувань вашого новенького журналу. В налаштуваннях необхідно буде придумати назву для журналу, визначити його зовнішній вигляд (є великий список готових тем оформлення, вибирайте будь-яку), заповнити сторіночку інформації про себе, вибрати аватар ( тут він називається юзерпік) і ... Загалом-то, все. Приступати до наповнення журналу, ділитися думками, додавати цікаві журнали в стрічку друзів і т.п.
2
Принципово інший спосіб створити щоденник в інтернеті - це запустити його самостійно, не користуючись мережами на кшталт livejournal або blogspot. Даний спосіб, скоріше, підійде веб-ентузіастам, які в змозі купити домен і замовити хостинг. Ці заходи необхідні, однак створювати сайт вам не знадобиться. Більшість сучасних хостинг-компаній безкоштовно пропонують користувачеві ряд попередньо встановлених програм-CMS, серед них найчастіше зустрічаються Joomla і Wordpress. Ось саме Wordpress нам і потрібен. Зайдіть в контрольну панель вашого хостингу, перейдіть в розділ з ПЗ (або CMS) і встановіть в якості головної CMS движок Wordpress (це - всього один клік, за часом установка займає хвилину і проходить автоматично). Готово. Переходьте на сайт, задавайте адміністраторський логін і пароль, в самому Wordpress вибирайте тему оформлення (існують тисячі безкоштовних і вельми симпатичних тем), ставте додаткові модулі, прибирайте непотрібні, словом - зробіть ваш блог таким, як вам хочеться. Після цього можна буде приступати до його наповнення. Перевага даного варіанта в практично необмежених можливостях розширення та індивідуальної настройки, плюс - ви самі господар свого блогу, адміністратор і творець в одній особі.
Зверніть увагу
Створення власного блогу на базі Wordpress вимагає певних знань в області адміністрування сайту за допомогою CMS. Однак сам движок забезпечений обширним описом, і практично до кожного вбудовувати модулю, плагіну або темі оформлення йде в комплекті докладна інструкція.
Корисна порада
Якщо розглянуті варіанти вам не до душі, зверніть увагу на мережеві блог-сервіси diary.ru і blogspot.com