Як зайти на сайт через проксі. Як відредагувати сайт.

Проксі-сервери є посередником при передачі інформації, їх використовують в тому випадку, якщо хочуть при використанні інтернету залишитися анонімним. В цьому випадку реальний IP-адресу користувача підміняється IP-адресою проксі-сервера. Або ж для того, щоб обійти обмеження, введені адміністратором мережі. Наприклад, адмін може заблокувати вхід до певних сайтів, соціальних мереж (Facebook, «Однокласники», «В контакті» і ін.). Для того щоб скористатися можливостями проксі-сервера зробіть наступне.
Інструкція
1
Знайдіть через пошукову систему адреси проксі-серверів. Вони можуть бути безкоштовними і ні. Для того щоб отримати безкоштовні адреси, наберіть в рядку пошуку free proxy. Адреса представляється в такому вигляді: 123.110.21.109:8008. Тут перша група цифр 123.110.21.109 є IP-адресою сервера, а друга 8008 - портом.
2
Налаштуйте свій браузер для роботи з проксі-сервером. Для чого запишіть в настройки браузера IP - адреса і порт проксі-сервера. Якщо у вас Mozilla Firefox: «Інструменти - Налаштування - Додаткові - Мережа - З'єднання - Налаштувати - Ручна настройка сервісу проксі». У разі Google Chrome увійдіть в «параметри - настройки - розширені - мережа - змінити настройки проксі-сервера». Для Opera це можна зробити так: «Інструменти - Налаштування - Додатково - Мережа - Проксі-сервери». Для Internet Explorer 8: «сервіс - властивості оглядача - вкладка" Підключення "- кнопка« Налаштування мережі »- зніміть галочку з« Автоматичне визначення параметрів »і поставте галочку на« Використовувати проксі-сервер для локальних підключень ». В поле «Адреса» напишіть IP адреса проксі-сервера, а в полі «Порт» - адреса порту. Натисніть на «ОК». Перезавантажте браузер.
3
Перевірте роботу браузера. Зайдіть на кілька сайтів. Якщо сайти завантажуються, то все в порядку. Якщо - ні, поміняйте проксі на інший. Введіть в настройках інші значення IP - адреси і порту.
Зверніть увагу
Проксі бувають трьох рівнів анонімності: прозорий (transparent) - проксі передає Ваш реальний IP-адресу; анонімний (anonymous) - проксі передає Ваш IP-адресу, але повідомляє кінцевому серверу, що підключення йде через проксі; елітний (elite) - проксі передає запит, як є, не повідомляє Ip-адресу і не повідомляє, що з'єднання йде через проксі .
Корисна порада
Використання проксі-сервера також підвищує безпеку роботи в інтернеті і може збільшити її швидкість завантаження інформації.