Як заробити повагу.

Прийнято вважати, що достатньо бути простіше, і люди до тебе потягнуться. Проте однієї простоти для поваги недостатньо. Якими ж якостями необхідно володіти для того, щоб заробити повагу ?
Інструкція
1
Мудрість є здатністю застосовувати знання і досвід в кожній конкретній ситуації. Це якість надає людині впевненість в собі і дозволяє мислити незалежно, не озираючись на суспільство, а виходячи з власних суджень.
2
Почуття страху притаманне будь-якій розсудливій людині. Однак мужність полягає в здатності його долати. Прояв цієї якості полягає в тому, щоб чинити правильно по совісті незалежно від обставин.
3
Впевненим у собі людям нема чого захищати свою гідність. Скромність прикрашає людину. Зазвичай шановні і поважають себе люди готові зробити щось, не чекаючи схвалення або похвали з боку оточуючих.
4
Уміння приймати зважені і обдумані рішення. Зрілість визначається ступенем відповідальності, яку людина несе за своє життя, не перекладаючи її на чужі плечі.
5
Шановні люди мають вродженим почуттям такту, дипломатичності і власної гідності. Для того, щоб стати справжнім лідером, необхідно не тільки грамотно керувати процесом і роздавати вказівки, але також вміти визнавати чужі заслуги. Будь-яка людина потребує похвали. Демонструючи своє розташування, ви, тим самим, мотивуєте людей на подальші звершення.
Корисна порада
Крім усього перерахованого вище найбільш значущим моментом є здатність визнавати свої помилки і вчитися на них. Постійна готовність до самовдосконалення і оптимістичний погляд на речі не тільки заразливі, але і дають масу можливостей, якими тільки може мати людина.