Як розібрати привід.

Коли чистячі диски та оновлення програмного забезпечення не допомагає, на допомогу приходить викрутка. Привід оптичних дисків має нескладний пристрій. Тому розбирання - дуже проста, і не займає багато часу.
Вам знадобиться
  • викрутка.
Інструкція
1
Перш ніж приступити безпосередньо до процесу, слід від'єднати від приводу проведення й витягнути його з корпусу системного блоку. Для цього доведеться відкрутити чотири самореза, розташованих по обидва боки посадкового місця для 5,25 "пристроїв.
2
На лицьовій панелі є невеликий отвір. Якщо вставити туди голку, лоток висунеться, після чого можна буде провести демонтаж передньої панелі. Вона кріпиться трьома пластиковими засувками, які слід акуратно відігнути, злегка придавивши викруткою або пальцями. Будьте акуратніше, так як вони легко ламаються.
3
Далі вийміть сам лоток. Знизу є чотири гвинта, які потрібно відкрутити і зняти металевий кожух. Погляду відкриється каретка, по якій переміщається лазерна головка, і механізм пересування лотка в поздовжньому і вертикальному напрямку.
4
Для того щоб зняти решту компонентів, необхідно від'єднати від них шлейфи живлення і передачі даних. Робиться це дуже просто, достатньо послабити пластикове кріплення на кінці дроту.
5
Для розбирання редуктора необхідно спочатку зняти пассик з шківів, далі відкрутити саморізи і витягти кріпильну планку. Вам стали доступні шестерні та зубчасті колеса для заміни в разі їх пошкодження.
6
Збірка приводу здійснюється в зворотному порядку. Слід пам'ятати, що більшість деталей дрібні і їх легко розгубити.