Як налаштувати інтернет на компі. Як підключити інетв компі.

Залежно від типу підключення можливі різні види і способи настройки інтернет-з'єднання на комп'ютері. Сигнал може передаватися як по проводам, так і за допомогою організації домашньої або громадської бездротової мережі. Відповідно розрізняються і пристрої, що забезпечують зв'язок з світовою павутиною. Найбільш поширені провідні підключення, наприклад, виділена лінія і модемне підключення. Так само набирає обороти 3G-зв'язок.
Інструкція
1
Все настройки мережевого підключення в операційній системі Windows знаходяться в меню "Пуск"> "Панель управління»> «Мережа та інтернет"> "Створення нового підключення". В меню оберіть параметр, що відповідає вашому увазі підключення. Залежно від редакції ОС назви підміню може дещо відрізнятися.
2
Підключення до локальної мережі з використанням виділеної лінії можливе за наявності встановленої мережевої карти. Проведіть настройки TCP/IP протоколу, де задається IP адреса провайдера, логін і пароль, і способи авторизації. Логін і пароль ви можете уточнити у свого провайдера.
3
Для модемного підключення використовується модем - пристрій, що перетворює аналогові сигнали в цифрові і навпаки. Підключення здійснюється за допомогою телефонної лінії. В налаштуваннях модему для виходу в інтернет достатньо вказати логін і пароль, а також номер телефону, через який здійснюється з'єднання з сервером. Пароль і логін уточніть в сервісному центрі свого стільникового оператора.
4
Мобільні мережі так само використовують модеми, але дещо іншого дії. Для настройки необхідно вказати номер телефону для виклику послуги інтернет (часто * 99 #) і задати точку доступу. Так само сім-карта повинна мати підключену послугу gprs-інтернет.
Найчастіше після переустановлення операційної системи на комп'ютері або внесення якихось інших змін необхідно знову зробити підключення до мережі інтернет. Зробити це можна самостійно.
Інструкція
1
На робочому столі комп'ютера клікніть «Пуск» і виберіть «Панель управління». У вікні, клікніть «Мережа та інтернет».
2
У вікні клікніть «Центр управління мережами і загальним доступом».
3
Система відобразить меню «Зміна мережевих параметрів». Виберіть перше - «Налаштування нового підключення або мережі».
4
Оберіть варіант підключення «Підключення до робочого місця» і клікніть на кнопку «Далі».
5
У новому вікні виберіть «Використовувати моє підключення до Інтернету (VPN)». Клікніть «Далі».
6
З'явиться запит для введення Інтернет-адреси для підключення. У рядку «Інтернет-адреса» необхідно вказати «vpn.internet. ***. Ru», де «***» - це назва вашого провайдера. Наприклад, «vpn.internet.beeline.ru». Точна адреса зверніться до системного адміністратора. У рядку «Ім'я местоназначенія» необхідно вказати назву VPN-з'єднання. Нижче відзначте галочкою «Не підключатися зараз, тільки виконати установку для підключення в майбутньому» і клікніть «Далі».
7
У вікні введіть дані Користувача (логін) і пароль для доступу в інтернет. Клікніть на кнопку «Створити» і у вікні клікніть «Закрити».
8
У вікні «Центр управління мережами і загальним доступом» клікніть «Зміна параметрів адаптера» зліва. У вікні, знайдіть іконку вашого VPN-з'єднання і клікніть на неї правою кнопкою миші. У спливаючому меню клікніть «Властивості» і відзначте галочками необхідні позиції у вкладках «Загальні», «Параметри», «Безпека» і «Мережа». Клікніть «Ок».
9
Клацніть лівою кнопкою миші по іконці вашого VPN-з'єднання. У вікні, вкажіть Користувача і пароль для встановлення з'єднання. Відзначте галочкою «Зберегти ім'я користувача та пароль». Клікніть на кнопку «Підключення».
10
Після установки підключення система відобразить вікно, в якому необхідно буде вибрати тип мережі. Вкажіть «Громадська мережа». Підключення успішно завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4gnRBu9e1TI