Як підключити бездротову мережу.

Останнім часом дроти все більше і більше відходять на задній план зважаючи на обмеженою мобільності. Для організації бездротової мережі необхідний адаптер відповідний сучасним протоколам зв'язку. Наприклад, WI-FI або Bluetooth. При цьому другий варіант менш кращий, так як програє першому по всім параметрам окрім ціни.
Інструкція
1
Серцем будь бездротової мережі є маршрутизатор з підтримкою бездротових протоколів, відповідальний параметрам необхідним для організації бездротової мережі. У зв'язці телефон - ноутбук/персональний комп'ютер в ролі маршрутизатора може виступати другий.
2
Зв'язок може здійснюватися як в режимі локальної мережі, коли обмін даними відбувається між авторизованими пристроями так і з послідовним виходом в інтернет. Великого поширення такий вид зв'язку отримав у великих торгових центрах і громадських закладах, де точка доступу не захищена паролем і до неї можна отримати доступ з будь-якого сумісного пристрою.
3
Для підключення бездротової мережі потрібно задіяти радіомодулі всіх пристроїв, важливо, щоб відстань між ними не перевищувало радіус дії того чи іншого протоколу, відомості про це можна подивитися в інструкції. Після виявлення пристроями один одного, слід провести авторизацію між ними, згідно з протоколом безпеки апарату, який виступає в ролі точки доступу. Все настройки варто проводити згідно з рекомендаціями апарату. Вихід в інтернет можливий, якщо маршрутизатор підключений до мережі. У домашніх мережах і на робочому місці підключення слід захистити паролем в цілях безпеки, без якого отримати доступ до них не представляється можливим.