Як налаштувати модем на комп'ютері. а Як налаштувати комп'ютер тна модем.

Модемне підключення ділиться на три типи: DSL - широкосмугове підключення з використанням телефонної лінії, Dial up - Віддалене підключення з використанням телефонної лінії, 3G - підключення з використанням стільникового зв'язку. За вказаними вище критеріям модеми також діляться на три групи.
Інструкція
1
Налаштування DSL модему здійснюється через інтернет оглядач, шляхом взаємодії безпосередньо з прошивкою пристрою. Для цього в адресному рядку браузера досить набрати адресу модему, за замовчуванням 192.168.1.1. У вікні, вам потрібно вказати логін і пароль. Дані вказані в інструкції, що поставляється в комплекті з модемом. Далі переходите на вкладку WAN і вкажіть значення параметрів VPI, VCI, видані провайдером, натисніть кнопку> далі, в наступному вікні так само виберіть режим роботи, запропонований постачальником інтернету, в кінці настройки натисніть> зберегти і перезавантажитися. Через деякий час модем знову включиться, щоб перевірити чи відповідає він на запити, наберіть у командному рядку ping 192.168.1.1. Якщо все правильно висвітитися час в мс.
2
Для настройки другого типу з'єднання в Windows обов'язково повинні бути встановлені драйвери для модему. Після створення підключення в налаштуваннях вказується код міста і телефон, через який буде проводиться Віддалене підключення, на вкладці тип сервера встановіть PPP, протоколи,: TCP/IP. Всі дані ви можете уточнити у свого провайдера.
3
Налаштування 3G модемів може відбуватися в автоматичному режимі, за допомогою програмного забезпечення, що поставляється в комплекті. Або вручну, для цього слід вказати точку доступу (уточнюється у оператора) і номер через який буде проводиться підключення * 99 #. Налаштування окремих параметрів для всіх типів індивідуальні, і вказані в договорі з провайдером.