Як зробити газовану воду. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Газовану воду люблять і діти, і дорослі. Але не всі знають, що її можна приготувати самостійно. Всі інгредієнти можна з легкістю знайти в магазині. А отриманий напій буде ні трохи не гірше покупного лимонаду.
Вам знадобиться
  • На дві дволітрові пляшки:
  • 3,7 літра води
  • 1/2 склянки теплої води
  • 2 1/4 склянки цукру
  • 1/8 чайної ложки пивних або хлібних дріжджів
  • 1 столова ложка плюс 1 чайна ложка ароматизатора
Інструкція
1
Визначтеся зі смаком. Ароматизатори можна купити практично в будь-якому винному магазині. Вони бувають декількох смаків: лимонад, кола, ситро та інші.
2
У склянці з теплою водою розчиніть дріжджі. Кількість дріжджів необхідно якомога точніше відміряти. Якщо їх буде дуже мало, то газування не вийде, а якщо дуже багато - у води з'явиться присмак дріжджів. Потім отримана суміш повинна настоюватися близько 5 хвилин.
3
Візьміть НЕ алюмінієвий контейнер і додайте в нього цукор, налийте смакові ароматизатори і розчинені дріжджі, додайте відсутню кількість води, закрийте кришку і потрясіть доти, поки цукор не розчиниться.
4
Розлийте отриману суміш по заздалегідь підготовленим пляшках для газованої води і закрутіть кришками.
5
Дайте пляшках настоятися. Тримайте їх у темному місці при кімнатній температурі п'ять днів. У перебігу цих днів пляшки необхідно здавлювати. Якщо пляшка здасться вам твердої, відкрийте кришечку, випустіть зайвий газ і знову закрутіть.
6
Коли пляшки стануть такими ж твердими, як в магазинах, можете поставити їх в холодильник. Газовану воду потрібно вжити протягом місяця.