Як активувати нову сім-карту.

При покупці стільникового телефону виникає питання про придбання сім карти і в деяких випадках і про її активації. Хоча це нескладний процес, але все ж деякі люди досі відчувають складнощі з ним.
Інструкція
1
При покупці стільникового телефону можна попросити продавця-консультанта підключити і активувати ту чи іншу сим- карту . Вам потрібно лише вибрати вподобаного оператора і вигідний тариф для спілкування.
2
При активації сім карти вимагається ввести унікальний пін-код. Він знаходиться під захисним шаром на платівці до якої була прикріплена сама цим карта. Даний код варто запам'ятати, його потрібно буде вводити кожного разу при увімкненні. При бажанні введення пін-коду можна відключити в налаштуваннях вашого телефону.
3
Якщо з якоїсь причини ви купили телефон без сім-карти або просто купуєте її окремо, можна прийти в сервісний центр, де нададуть також послуги перенесення номера і відновлення сім карти. Адреси сервісних центрів зазвичай вказані в інтернеті або на рекламних буклетах провайдерів стільникового зв'язку. Дуже важливо врахувати, що реєстрація та активація карти, як і її придбанні, відбувається лише за пред'явленням паспорта.
4
Якщо немає можливості піти в салон зв'язку, можна набрати в інтернеті сайти провайдерів зв'язку та на вкладці допомогу отримати всю інформацію з активації та додаткових послугах сім-карти.